Yamaha XT 250 (1980)

Vlastník midimaster
Vloženo 27.1.2022
Aktualizováno 27.1.2022

Prostě pro ty co vědí - rambovka. Veterán z dob kdy se to ještě dělalo poctivě.

Motorka koupena od Slávek-TDM (Nové Hrady) - Koupil jsem ji od mého kamaráda.

První dojmy - Obratný malý kocour co má zvuk jako kafemlejnek kříženej se šicím strojem.

Motorku bych doporučil pro - Tenhle stroj je pro veteránisty a fandy XT- ček od Yamahy.

Tahle motorka to byla láska na první pohled. Když jsem zjistil, že je na prodej a ještě od mého kamaráda tak jsem neváhal ani vteřinu. Při prodeji bylo znát, že se jí těžko zbavuje a i slzu uronil. Ale po ujištění, že o XT bude dobře postaráno tak mi ji prodal.
Je to babička a podle toho se k ní i musím chovat už žádné ofroady, ale jenom sváteční prosluněné vyjíždky. Spolehlivá, lehká a už od pohledu krásná motorka. Brzdy slabší, odpovídající době před čtyřiceti lety. Projížďky na ní mám opravdu rád, nejvíc překvapilo kolik lidí se po ní otočí a nebo když někde stojím tak se přijdou ptát a prohlídnout.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 03.02.22 v 13:11 10b.

Tož to je Rambovka? i po těch letech je nádherná,lepší jak nová

sfv
sfv napsal 30.01.22 v 20:55 10b.

Krása !Klasika!

marafzs600
marafzs600 napsal 27.01.22 v 23:02 10b.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 27.01.22 v 12:25 10b.

Na tuhle kocicku vzpominam ze vsech svych motorek asi nejradeji (a taky jsem ji mel nejdele), prestoze jsem na ni najel jen doslova par tisic kilaku Ale bylo by mi lito ji huntovat mimo asfalt, takze u tebe se bude mit lip