Yamaha FJR 1300 (2004)

Vlastník Shark72
Vloženo 11.3.2022
Aktualizováno 11.3.2022

Velká,silná,pohodlná motorka na cestování.

Ducati Multistrada 1100: ...prostě dvouválec-vůbec mi to nesedí.
Aprilia Caponord 1200: stejné jako u Multistrady
Yamaha FZ1 Fazer: Vyšší spotřeba s kombinací s menší nádrží,méně vhodné na delší cesty po Evropě.

První dojmy - První dojem prostě paráda.Po všech šestistovkách obrovská změna ve výkonu a hlavně krouťáku.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny komu se líbí,zabít se můžu i na 125,záleží co je v hlavě.

Doplňky na motorce - Padací body,alarm,ukazatel rychlosti,laděné výfuky devil,pumpa brzdy a spojky PT,ale to už jsem vyměnil za origo yamaha,protože to byl hrozný šmejd.

Posun o kus dopředu.Po letech ježdění ve dvou a nabalený po Evropě obrovská změna.Prostě objem ničím nenahradíš.Nemusím při předjíždění podřazovat o 2 stupně aby to jelo.jen otočím kousek plynem a jsem pryč.Jezdím hlavně ve dvou + kufry stan ,karimatky,spacáky a motorka to ani nepozná.A pohodlí je taky dost,určitě jsou i pohodlnější motorky.ale na delší cesty dostačující.Elektricky nastavitelné plexi je super a na dálnici pokud ho zvednu až nahoru ,tak si můžu klidně i zapálit cigáro (buhudík nekouřím).Akorát váha je trochu větší,takže manipulace na místě o něco horší,ale nic nepřekonatelného.

aikon1
aikon1 napsal 18.03.22 v 06:14 10b.

Moc pěkná

Jirka_CV
Jirka_CV napsal 16.03.22 v 13:46 10b.

Co ti budu povídat... dobrá značka i model

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.03.22 v 21:21 10b.

Na otočku k oceánu a zpět ideál!
A mimochodem pěkná barva.

Kali88
Kali88 napsal 13.03.22 v 09:30 10b.

Moc pěknej kousek, ať dělá radost

Čadil
Čadil napsal 11.03.22 v 16:13 10b.