Harley Davidson FXBR Softail Breakout custom (2018)

Vlastník wolinees
Vloženo 23.4.2022
Aktualizováno 31.5.2024

Breakout 2018 koupena nova a prispusobena presne memu designu a stylu

Motorka koupena od harley davidson Cheltenham UK

První dojmy - motorka skvela ale po case prisel novy vyfuk ,vzduchovy filtr,a vance and hines FP3. pak byl chvilku klid ale potom prisla nova vacka a vsechen chrom byl odstranenej a vymenenej za cernou praskovou barvu s cervenymi doplnky.a pak jina nadrz ,zbrusu novej zadni blatnik ,predni jsem trochu zkratil a snizil a potom to cele prestrikal...

Motorku bych doporučil pro - vsem

Doplňky na motorce - mraky

uz jako malej jsem chtel Harley Davidson ale jak jsem starnul tak muj originalni plan si ho nekdy koupit postupne zmenil formu a skocil jsem do horneta 600 a pak FZ1.
a nakonec s pribivajicimy lety a mozna s krizi stredniho veku jsem si jednou rekl ...miluju show American chopper a bylo by skvele si motorku postavit uplne sam .
Plno lidi dela to ze si na motorku koupi nejake doplnky od nekud z kramu a pak to tam nasroubujou a je to.

ja jsem sel trochu dal koupil jsem nadrz ktera na tenhle ram vubec nepasovala tak jsem ji rozrezal a prispusobil na tenhle ram pak zadni blatnik atd. no mohl bych psat dal a dal.
2024 update
novy lak a nove valce z 1750cc na 2100cc a par dalsich vychytavek.mrknete se na video:zde prvni cast a zde 2 cast :

marafzs600
marafzs600 napsal 24.05.22 v 09:33 10b.

Pěkná práce

toša.
toša. napsal 23.05.22 v 21:42 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 24.04.22 v 02:10 10b.

callowsick
callowsick napsal 23.04.22 v 22:08 10b.

pecka

Milan1963
Milan1963 napsal 23.04.22 v 18:05 10b.

Přestavby moc nemusím, ale to co jsi stvořil se mi líbí. Tak - 10 b.