Boom Trikes New Highway (2013)

Vlastník Hooah
Vloženo 1.5.2022
Aktualizováno 7.5.2023

Posun o další krok, je sice jen dvoumístná oproti minulému Wolfu, ale jelikož máme už každej svou tak, tak to nevadí.

První dojmy - Vau, super, nadšení, a hurá jezdit, brm brm, žum. A hlavně láska na první pohled. Je to problém když jdete kupovat něco po čem toužíte tak přehlédnete i leckteré neduhy. Ale to k tomu prostě tak nějak patří, takže pak přijde ten čas kdy se zavřete do garáže a děláte na svém snu a uvádíte ho do takového stavu který máte jen ve své hlavě.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny do tříkolek. Protože normální člověk si tohle nemůže ani koupit. Má ty nejhorší vlastnosti z motorky a nejhorší vlastnosti z auta. Ale přesto je to super.

Tento nový stroj, jsem si vybral z důvodu toho že jsem chtěl přesedlat na něco novějšího a vyzkoušet trošku zase něco jiného. A pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, tak jako v mém případě výběr se poněkud hodně tenčí a v tu chvíli člověk zavře oči a vezme i něco co nebylo přímo v jeho představách. Ale většinou jde jen o drobné detaily a zbytek si vždycky člověk doladí podle svého a podle možností kterému povolí naše zákony o silničním provozu.

Guga
Guga napsal 01.05.22 v 09:33 10b.

Pěkný kousek
Jsem zvědav na finální podobu, dle představ majitele