X-motos XB 88 (2018)

Vlastník Dzardis
Vloženo 27.8.2022
Aktualizováno 27.8.2022

Tak samozřejmě..je to čína. Co odešlo jako první..byli tlumiče a pak nějaké další blbosti..relátko a tak..ale motor běží. Ani jednou jsem do něj nesahal..drží celou dobu

První dojmy - Pokud chceš nějaký daily blbnutí..nebo jsi sebevrah..nebo by jsi se chtěl naučit..kup si toto?? Líbí se mi u ní to že je klidná..ale je zas moc nejede..chce to držet fakt za 3 v půlce plynu aby to jelo fakt peckově na pohodovou výlet jízdu

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a sebevrahy

Doplňky na motorce -

Je to celé hozené do barvy s motivem bikefahrer

Dostal jsem ho jako dárek v roce 2018..nekoupil jsem si ho
Jede to .je to nesmrtelné..něco odešlo. Tak druhej den spraveno a zase se jelo..vždycky..motor no problem
Brzdí to v celku dobře..ale občas nadávám protože to nebrzdí dostatečně..občas to fakt chce tu brzdu zadupnout..ale už to má něco najeto ..ze začátku to bude brzdit okay?..podvozek hrůza .vyhodit ..spálit. Instantně... mám tam vidle z hondy
Ve dvou se na tom jelo dost dobře..mám tam i stupačky pro spolujezdce
Spotřeba..hele. 3 dny celý jsem jezdil a ještě 4 den jsem dojížděl zbytek..servis a poruchy..je to čajna. Chce to přijet a vše zkontrolovat a dotáhnout..je to fakt prostě zlo
.poruchy ovliníte jen vy..a tím jak se k tomu budete chovat .jinak je to pecka stroj

Občas to povezu po tom asfaltu. Ale prostě.. nevím no. Jakoby jak říkám za 3 a půl plynu je tom..i v terénu. Ale na tom asfaltu to jede asi nejlíp no..musíte být sice trochu rebel..ale sáhněme si na srdce..kdo jezdí podle předpisů když máte enduro

Targus
Targus napsal 28.08.22 v 09:00 10b.

Dobrá hračka.