Kymco Xciting 300iR (2009)

Vlastník bacakp
Vloženo 4.12.2022
Aktualizováno 5.12.2022

Je to můj první skútr . Po mnoha letech ježdění různých velkých motorek jsem nakonec zůstal u BMW R 1200 GS a trošku mě schází něco lehčího na přesuny . A po vyzkoušeni stroje s objemem 125 cm kde jsem postrádal výkon jsem skončil u objemu 300 cm .

Motorka koupena od FIRMA:PSMOTO67 (Břevnice)

Aprilia SR Max 300: důvod neuveden

První dojmy - Teprve jsou to začátky. Ale motor s objemem 300 je velice svižný a dodává dostatečný výkon. Kymko jsem zakoupil u PSmoto 67 a je to dotaženina z Itálie. Ale na svůj věk je v neskutečně zachovalém stavu . Podle TP s tím jezdila mladá 19 ti letá holka. Až do prodeje po 12 letech stejný majitel. . Nabrkala 20 000 km. Ale hodně času asi jen leštila. Teď přes zimu bude servis olejů a kontrola variátoru. Zatím mě překvapilo velice dobré zpracováni. Velikost úložných prostorů . Detaily jako vzduchová pístnice u zvedání sedla potěší. Tento model mě zaujal i designem . Působí hodně nadčasově.

Motorku bych doporučil pro - Pro každodenní ježdění na větší vzdálenosti .

Doplňky na motorce - Zatím je stroj v původním stavu.

[b]Zaujal mě na první pohled . A nechal jsem si poradit od zkušeného majitele skútru.
Zatím jsem nic moc nenajel. Jaro ukáže.
Podle prvních km skútru sedí kvalitní cesty. Menší nerovnosti ho docela rozhodí.
S cestovánim na delší trasy určitě nebude problém . Stroj na to má.
Uvidím jak se skamarádíme.

Myschan
Myschan napsal 05.12.22 v 11:01 10b.

Pěkný. A obsah 300 je myslím na skútr akorát

Milan1963
Milan1963 napsal 04.12.22 v 21:03 10b.

Taky jsem si letos pořídil svého prvního skútra, italského. A jsem více než spokojen. Přeju ti totéž.