Triumph Tiger 1200 XC (2015)

Vlastník chanchez
Vloženo 22.3.2023
Aktualizováno 22.3.2023

Na seznamu byla až třetí, ale po té co jsem ji zkusil putovala na první místo.

BMW R 1200 GS: Super motorka, ale nakonec mně odradilo to že jich je plno a já chtěl něco míň okoukanýho. A taky cena.
Honda CRF1000L Africa Twin: Zkusil jsem a chyběl ten potřebný wow efekt

První dojmy - Poskládám na ni jedna báseň, tříválec mi vyhovuje a není to masovka. Co víc chtít?

Nákup:

Objevil jsem ji úplnou náhodou. Jel jsem podívat na jiného Tigra, ale prodávající se ani neobtěžoval dostavit. A na druhé straně vesnice jsem uviděl toho, který mi teď říká pane. Slovo dalo slovo a placli jsme si.

Odvoz domů:

Nejradši že všeho mám situace, kdy je v týdnu krásně a slunko svítí jak šílený a když si člověk jede pro motorku, tak se počasí zblázní. Takže půlku cesty jsem jel za sněžení a druhou půlku jsem osychal na sluníčko.

1. rok:

Tak po prvním roce máme za sebou 6 tisíc kilometrů. Z delších tras jsme Grossglockner a Krušné hory. No pak bezpočet výletu po Jižní Moravě.

Jediný co mi malinko vadí je způsob jakým motor topí směrem na nohy a rozkrok. V chladnu to není problém, ale v létě, když je vedro, tak stát na semaforu je za trest. Každopádně o tom jsem věděl už před nákupem a tak si nestěžuju, ale jen konstatuji.

Houba1982
Houba1982 napsal 15.04.23 v 22:36 10b.

Gratuluju ke koupi, doufám že bude sloužit za mě po vyzkoušení jasná volba.

dragsterrr
dragsterrr napsal 24.03.23 v 10:04 10b.

sice pre mna uz autobus, ale inak paradna masina