Beta REV 3 250 (2001)

Vlastník VLAD666
Vloženo 31.3.2023
Aktualizováno 1.4.2023

Zakoupeno jako nepojízdné , 3 roky odstavené s vadou motoru a jinými neduhy.

První dojmy - První dojmy z jízdy , jo to si asi nechám :-) Super hračka kolem baráku . Trial je asi jediný druh motorky na kterém se dá trénovat doma třeba ve sklepě aniž by se to muselo startovat :-) Jediné co mi vadilo že se to asi už do 60 nenaučím :-)

Ležím doma po infarktu a nemá dělat nic těžkého . tak co takhle po 35 letech motorka ta je přece oproti autům lehká
Koukám po inzerci čím se zabavit a protože jsem jako malí sedlal Jiskru TC-50 dostal jsem chuť na triál po kterém jsem celí život pokukoval .
Přichází nabídka které se nedalo odolat ,super cena dojebaný nepojízdný kousek , přesně podle mých představ
Následuje rozborka , sborka vyčištění a nějaká ta omáčka a jde se jezdit.
Je to úžasná relaxace ,stačí jedna kláda a pár metů prostoru a o zábavu postaráno .

VLAD666
VLAD666 napsal 19.07.23 v 15:38

Beta REV 3 je prodaná a na týden jsem ji nahradil Gas Gas 200 Randonne 2015 a jak to tak u víceúčelových strojů chodí ,tak Randonne velké zklamání :( ani enduro ani trial nemožné nastavit podvozek dost hlučná atd. atd. a sezení na sedle horší jak na hajzlu :) Za měsíc ta motorka v vystřídala další 3 majitele kteří to chtěli zkusit a zklamaní ji poslali dál

Mým novým strojem je Beta EVO 300 2T 2016 která nešla se svými 20 moto-hodinami odmítnout

Malda_68
Malda_68 napsal 01.04.23 v 22:25 8b.

skvělý příběh udělat si radost a trocha adrenalinu má vždy smysl

twingo493
twingo493 napsal 01.04.23 v 18:45 10b.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 01.04.23 v 14:35 10b.

Ležím doma po infarktu Tak bych se chtěl mít. Předloni jsem pochoval svou paní a nechtělo se mi žít. Tak jsem si po 35 letech koupil motorku, no motorku- péráka z Indie. Postačila jedna sezóna a žít se mi zase chce. Teď mám Kawu přes tři metráky a sám vážím 55 kilo ve sprše. Chlape jdi do toho, stojí to za to. Mašina tě postaví na nohy, ať je jaká chce. Držím palce a jen za tu srandu dávám body