Harley Davidson FXLRST Low Rider ST (2023)

Vlastník ŘÍZEK49
Vloženo 23.6.2023
Aktualizováno 23.6.2023

Harley Davidson byl vždy mým velkým snem a když vyšla LOW RIDE ST 117 byla to jasná volba. Krásná, silná a hravá motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Harley Davidson Plzeň (Vnitřní Měs - Super přístup. Vše vysvětlí, ukážou. Vždy se zde cítím dobře.

První dojmy - První dojmy na demojízdách a super. Padla do ruky hned.

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro fanoška značky. Je hodná, ovladatelná, ale váží 330 kg. Takže v podstatě pro kohokoli komu nevadí, že není Low Ride zrovna muší váha.

Doplňky na motorce - Mám Low Ridera postaveného pro dva - origo sedačka a stupačky peo spolujezdce. Dále sundavací nosič s opěrkou a padací rám. Další doplňky ukáže až čas. Ale v hlavě už se rodí nápady.

Low Ride ST je krásná motorka. Vybral jsem si ji, proto že se mi líbila hned od uvedení na trh. Pro lidi, kteří nevědí je to skrytý ďáblík. Píšu ďáblík, protože je hodná a příjemná na jízdu, ale dovede se pěkně rozvášnit.
Mám najeto 3500 km a zatím samé super zážitky a ST jsem čím dál více mile překvapen. Cestování si nechávám na dovolenou, ale nějaké zkušenosti na větší dálku i ve dvou mám a vše super.

widowmaker
widowmaker napsal 16.07.23 v 07:47 10b.

Luxusní stroj

Virus883
Virus883 napsal 26.06.23 v 11:13 10b.

Luxus!

Milan1963
Milan1963 napsal 23.06.23 v 22:34 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 23.06.23 v 15:17 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 23.06.23 v 14:04 10b.

Pěknej motocykl,syn ho má .Je to taková gansterská motorka, na HD dobře ovladatelná.Já dávám přednost HD CVO.Přeji jen super km.