Suzuki LS 650 Savage (1997)

Vlastník Pegas21
Vloženo 25.7.2023
Aktualizováno 25.7.2023

Na to, že je to má první motorka, tak je naprosto fantastická. Prostě jsem se zamiloval.

Motorka koupena od kolega zpráce

Yamaha XV 750 Virago: důvod neuveden

První dojmy - Úžasná jízda, sice jen kousek, ale jsem začátečník. A při první jízdě vůbec, jsem si hned kopnul o zem, naštěstí v minimální rychlosti v zatáčce, ale i tak dobrá zkušenost, už aspoň vím, že to nemám dělat :-) No a zjistil jsem, že musím úplně jinak sesynchronizovat ruce a nohy :-)

Proč jsem si vybral tohohle mazlíka? Protože jsem začátečník a musím se vyjezdit, než půjdu do něčeho silnějšího. Doufám, že mi lidi zde na stránkách i poradí, když budu tápat v tom, co dělat a co nedělat Mám z toho úžasný pocit a strašně se těším na vyjížďky a výlety. Je to prostě svoboda a i co jsem četl, tak většina motorkářů si jízdou i vyčistí hlavu a to zrovna potřebuji.

Pegas21
Pegas21 napsal 26.07.23 v 12:01

Díky chlapi za přivítání

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 25.07.23 v 19:37 10b.

gratulace největší .
Je dobré se rozhodnout a pak vydržet pár blbců na cestách. Každopádně bude dobře a budeš si říkat proč jsem si ji nepořídil dřív. Chce to pouze jedno jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit .
Tak přeji hodně úspěchů a určitě někde někdy čus na cestách .

Milan1963
Milan1963 napsal 25.07.23 v 14:50 10b.

Dobrý stroj, měl jsem možnost se projet a PARÁDNÍ. Tak at' dělá radost.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 25.07.23 v 12:50 10b.

Hezký začátek na fajn motorce. Hlavu si vyčistíš úžasně, jen dávej pozor na blbce kolem, jsou na každém kilometru. Na začátku je nejdůležitější přežít. Svoje chyby vychytáš. Na dvou kolech ale musíš vychytat i chyby ostatních. Tak hodně štěstí a kochej, a kochej. Držím ti palce.