Yamaha TZR 50 (2006)

Vlastník Twoflower
Vloženo 1.8.2023
Aktualizováno 8.8.2023

již dnes dle mého rarita 2takt krásný zvuk krásná plnohodnotná silnice za mě s krásným designem R1 příjemná jízda a pro lidi který milují vůni 2taktů vysněná.
má první motorka

První dojmy - jak sem již psal motorka je na 50ccm velice předimenzovaná svou velikostí velikostí kol také i brzd a také i velikostí obecně velice příjemně se řídí odpružení a tlumení vidlic je také velice příjemné obecně se na motorce velice příjemně jezdí a velice rychle mě naučila jezdit

jsem milovník 2taktového motoru a ten se již velice těžko dnes hledá na v hezkých strojích (dobrých značkách) ted je hezký kousek na trhu 300 ktm dvoutakt.

toto je má první motorka a jsem velice spokojený a jsem rád že jsem se naučil na něčem slabém a v klidu ale není to žádná dětská motorka.

co jsem třeba porovnával oproti Hodně cbr 125ccm tak ta je o mnohem menší až je to divné o kolik je menší přitom silnější motorka má menší kola brzdy nádrž vše .. za mě zvláštní a je vidět že yamaha TZR50R1 byla opravdu předimenzována aby vypadala jako plnohodnotná silnice.

Twoflower
Twoflower napsal 08.08.23 v 14:30

děkuji Jawatar

jawatar
jawatar napsal 08.08.23 v 12:22 10b.

Ta je opravdu parádní.