BMW CE 04 (2022)

Vlastník mivee
Vloženo 7.9.2023
Aktualizováno 7.9.2023

moje prvni elektricka motorka. Stacila jedna testovaci jizda a bylo jasno.

První dojmy - krasne posloucha hezky se vodi do naklonu super akcelerace a to ticho

Motorku bych doporučil pro - denni jezdeni do prace a z prace

pred rokem, ale vlastne ani ted neni jina dostupna elektricka alternativa ktera by nestala vic nez auto.

pro spolujezdce je zazitek slabsi, neni na nej moc stavena. Celkove posed oka na ~50 km cesty, ale pak uz to moc pohodlny neni.

pokud chces s sebou vozit nabijeci kabel, neni pro nej v uloznaku i s helmou moc mista, dokupoval jsem kvuli tomu malou bocni tasku

servis se skoro nekona, ale gumy jsou po 12ti tisicich km na vymenu.

nejlepsi jsou okresky, na dalnici se sice taky da, ale nema smysl jezdit rychleji nez 100, tak je to na zvazeni.

130 km dojezd si nedovedu predstavit, standardne se ale pohybuju kolem 100 km. jezdim kombinaci okresky, mesto.

Integrace s telefonem je slabsi, navigace obcas spadne, mapy nejsou nejlepsi (nemaji v sobe vsechny nabijecky)

dakars
dakars napsal 17.12.23 v 15:15 10b.

Zajímavý stroj a celkově design je dobrý je to zase něco jiného a u skútru si to BMW mohlo dovolit, myslím že po svezení spoustu lidí změní názor

NXram
NXram napsal 14.09.23 v 16:25 1b.

no co na to říct no , za mě strašný, ale když se ti líbí a vyhovuje, je to cajk

Za mě jestli je tohle budoucnost, tak chci zpět do minulosti

Pyetookh
Pyetookh napsal 12.09.23 v 12:14

Jsem rád, že se najdou nadšenci, co zvolí neobvyklý stroj a ozvláštní naše silnice.
Pro mne by to ale nebylo. Spolujezdce vozím často, kolečko do práce mám na hraně udávaného dojezdu a často dělám vyjížďky i delší, se spolujezdcem potřebujeme kufr na dvě helmy. Zkoušel jsem americké Zero a skútr by mi elektrický nevadil. Ale potřebuji něco, co se vyrovná konvenčním 300-400cc skútrům.

LukeWalker
LukeWalker napsal 12.09.23 v 11:06 1b.

Tyjo, promin, fakt se omlouvam, ale to je tak odporny, az sem si malem ublil fakt na tomhle nekdo jezdi dobrovolne?

e-Kája
e-Kája napsal 08.09.23 v 17:05 10b.

Vítej v klubu elektromotorkářů

Svezl jsem se na tom letos 26.6. asi 30km v rámci zkušební jízdy u dealera BMW na Praze 10, zrovna ten den si to někdo koupil, nebyl jsi to ty?
Když bych to zhodnotil, jízdní vlastnosti perfektní, krom toho, že jsem při testu zrychlení pokaždé cestoval po sedačce mírně dozadu, ale byla to verze bez hrbu, ještě taková drobnost, nabíjecí port a jeho otevřená dvířka jsou trochu natěsno, když se tam zapojí kabel, jinak na ten sci-fi design bych si asi zvyknul, co se týká praktičnosti, tak úložný prostor hodně omezený, moje integrálka se tam stěží nasoukala, ale už nebylo místo na nabíjecí kabel, boční tašky tedy nutné dokoupit, ale mohli designéři vymyslet něco elegantnějšího, ty hranaté krabice se k tomu dle mého názoru moc nehodí, ale jinak super kvalitní a svižný elektroskutr

Doufám že se někdy potkáme, minimálně na našem každoročním srazu elekromoto