Benelli Leoncino 800 Trail (2023)

Vlastník Fox_24
Vloženo 29.10.2023
Aktualizováno 29.10.2023

Prostě láska na první pohled přesně podle mých preferencí.

Motorka koupena od René moto Blansko

První dojmy - Okamžité splynutí, měl jsem pocit, že ji nemusím ani řídit. Prostě když jsem chtěl zatočit, tak jakoby to věděla a zatočila sama, takže úžasná kochačka.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv kdo se nebojí zkrotit tuhle potvůrku a chce univerzální motorku co se nebojí ani polňačky a zároveň nechce trhat rekordy na okruhu.

Doplňky na motorce - Hned jsem si pořídil brašnu na bok, protože pod sedlem není místo ani na nejmenší moto lékárničku co jsem sehnal.

Když jsem hledal za určité peníze svůj první stroj, tak jsem se vykašlal na logické myšlení a hledal srdcem. V Itálii jsem si ji potom podrobně prohlídnul a u nás už jen našel prodejce. Už při zajíždění mě dost brzdily omezené otáčky, aby s ní byla větší sranda, ale na kochačku paráda. Jen je na mě trošku vyšší a i těch kilogramů má v tomto případě dost, takže přesun motorky že sedla je krapet horší, ale jinak naprostá spokojenost. Během jízdy svižná a dobře ovladatelná motorka. Jen co se odporu větru týká, tak je to prostě naháč, kde sedíte sice velmi pohodlně vzpřímeně, takže hlavně teď na podzim, jsem se občas cítil jak drak na špagátu.

pecanGSX-R
pecanGSX-R napsal 22.04.24 v 09:18 10b.

elvis78
elvis78 napsal 05.11.23 v 12:52 10b.

seděl jsem na ní na motosalonu

Trinnlee
Trinnlee napsal 03.11.23 v 21:40 10b.

Krásná Číňanka která už předbíhá Japonky...

PetanB
PetanB napsal 03.11.23 v 17:13 8b.

Na oko moc hezká motorka, přeju Ti ať taky dobře slouží. Nevím kolik jsi za ni dal, ale Benelli má ceny přiměřené a v kraji českém spíše nižší. Tak kolama dolů a hodně šťastných kilometrů.

JA-NE
JA-NE napsal 30.10.23 v 15:52 10b.

veľmi pekná a neokukaná