Piaggio Medley 125 (2020)

Vlastník Balů67
Vloženo 15.11.2023
Aktualizováno 16.11.2023

Jezdíme hlavně do Itálie tak padla volba na Itala s maximálním výkonem na Bčkovej řidičák.
Letos jsem koupil zkusmo první svou "motorku" skůtra Hamstera na výlety z obytňáku.Celkem jsme ho prověřili letos za čtyři týdny po Sardinii a Itálii jsme obytkou

Honda SH 125: Menší výkon,menší kufr

První dojmy - Medlynu jsem koupil z druhé ruky s nájezdem 8000km do provozu byla uvedena v květnu 2021. Nutno říci ,že první majitel byl pečlivka a Piaggio bylo napucované jak funglovka,ani se mi ty kilometry nechtělo věřit.Design a barevná kombinace Ska šedá s červenými doplňky je moc pěkná.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého,kdo chce být ve městě vždy včas v cíli své cesty.

Doplňky na motorce - První majitel dokoupil originální větrný štítek

Momentálně jsem po operaci kotníku,takže první jízdní dojmy budou až na jaře a už se na to těším.Oproti Kentoyi což je podle mě takovej skútr trabant je Piaggio takovej skútr passat. Skoro dvojnásobnej výkon,kotouče vepředu i vzadu s ABS,konektivita s telefonem,ledková světla,velká kola a větší nosnost,dlouhé sedlo v poměru 50/50.
Na piaggio je spousta originálního příslušenství,takže i po téhle stránce je na tom mnohem líp.V plánu je variátor Polini a kufr na nosič.