BMW S 1000 RR (2023)

Vlastník Crispon.
Vloženo 20.11.2023
Aktualizováno 20.11.2023

Šilenost na dvou kolech .Tyhle nové motorky plné elektroniky a výkonu který před pár lety měli stroje Moto GP v dnešní době plné radarů , dronů ,policejních aut začínají na public silnici postrádat smysl

Ducati Panigale V4: důvod neuveden

První dojmy - Sednete si na tuhle Němku a máte pocit že jste kámoši už spoustu let což je ale zásadní chyba .Když to srovnám s Panigale V4s tak ta vám dá hned najevo čus já jsem Ducati letím jsem pojízdnej moto gp počítač a jsem Italka nečekej že budeme hned kámoši nic ti neodpustím a když budeš chtít abych tě poslouchala tak se koukej snažit.Němka se hned kámoší a dost tě ukolébá ale to je zásadní chyba tam kde Panigale dochází dech kolem 10 tis otáček tak tahle zákeřná mrcha rozpoutá naprostý nesmysl do 10 tis to neskutečně leti ale co nastane nad to je...to se nedá popsat ale když jsem se vrátil zpět do sedačky a snažil se pochopit co se právě stalo ne ...tyhle motorky fakt nemají na normální silnici co dělat .Ty motorky jsou zcela někde jinde než před 10 lety a řikám si kam to ještě půjde...

Motorku bych doporučil pro - Nelezte na to pokud nemáte něco naježděno nebo uzavřete životní pojistku .

250 km max pak jste adept na sedací koupele...Tyhle motorky moc na dlouhé cestování nejsou vtipný je že BMW na tenhle sport montuje standart tempomat ,vyhřívané rukojeti ...lol

DieC4t
DieC4t napsal 01.03.24 v 18:51 10b.

Přesně rozdíl mezi Dudu a BMW tímhle, které taky jezdím, je v zásadě ten že V4 Dudu má prostě lepší křivku v 16 RPM je Dudu šílená ale bawo zase ve 14 umí slušný peklo. BMW je koza skákavá, řekl bych že každá má něco v čem je lepší než ta druhá, s tím že bawo je snažší ve vinglech ale není to hodnější motorka neeee v ročniku 2023+. Osobně bych chtěl bawo s V motorem?

Crispon.
Crispon. napsal 21.11.23 v 14:37

Pokud máš možnost porovnat obě tak Panigale nad 10 tis pomalu vadne .Jasně že pořád zrychluje ale oproti Bavoráku ...Ale v pohodě je to V čko jiná koncepce takže ve středních to má brutální zátah ale nahoře prostě vadne.Já nemám proti Panigale nic je to nádherná motorka narvaná vším možným jen je to prostě vyloženě okruhovka na silnici .Pokud budeš profi jezdec tak věřím že z ní dokážeš vytáhnout vše pokud budeš amatér jako většina z nás tak si myslím že BMW je prostě víc přátelská na pilotáž Je to můj subjektivní názor .Každému vyhovuje něco jiného .

Farage
Farage napsal 21.11.23 v 08:43 10b.

Panigale V4 dochází na 10.000 dech?? Nejel si spíš na V2?? . Jinak motorku máš perfektni

DejvGSR
DejvGSR napsal 20.11.23 v 13:27 10b.

Nádherný a technicky dokonalý stoj. Přiznám se, že o ní silně uvažuji, jako poslední kapotu, co bych sedlal. Ať dělá jenom samou radost.

pali3x
pali3x napsal 20.11.23 v 08:21 10b.

Nádherná motorka...
Pred podobnými raketami mám obrovský rešpekt... "Sedel" som na podobnej, ale len staticky v BMW Welt-e v Mnichove. Žeby som mal chuť sa na tom previezť? To nemôžem povedať... Podobné motorky s radosťou nechám skúsenejším motorkárom.

Hlavne prajem všetky bezpečné kilometre a veľa radosti :)