Voge 300 Rally GY (2022)

Vlastník Baky9155
Vloženo 8.12.2023
Aktualizováno 8.12.2023

Ľahké a jednoduché endurko na cesty aj do terénu typu ako niekdajšie Yamahy TT, XT, samozrejme s novšou technikou (vstrekovanie, štartér atď.)

První dojmy - Prvé dojmy a aj aktuálne skúsenosti sú že podvozok je mäkký endurácky čo je v teréne super a na ceste sa na to dá zvyknúť a jazdiť turisticky čo je aj na celkové naladenie motorky najlepšie.

Motoricky na to že je to 300-vka celkom prekvapivo ide už od 3500 otáčok až do cca. 7500 veľmi, veľmi pekne. Točiť to potom hore až do 10000 už nie je až také príjemné (dosť vibrácii). Predná brzda na ceste slabšia, zadná výborná. V teréne presný opak predok OK a zadná ide veľmi ľahko do šmyku. Super je vypínateľné ABS tlačidlo na riadidlách (predok+zadok). Super mašinka na vybláznenie ale dá sa aj turistika (dobrodružná), záleží na jazdcovi. Veľkým plusom je aj váha ktorá nepresahuje cca. 158 kg pri plne natankovanej mašine. Taktiež dojazd na nádrž v pohode 300 km (po rezervu 250 km). Po roku skúseností sa mi to zdá ako vydarený stroj so slušnou výbavou za dané peniaze.

Goodji
Goodji napsal 06.01.24 v 20:05 10b.

Videoenduro
Videoenduro napsal 15.12.23 v 11:10 10b.

Zdravím kolegu, k tý přední brzdě, je trochu tupější ale vše jsem ubrzdil jedním prstem.
Pocitově jsem v zatáčkovitý silnici z kopce stějně rychlej jako na litru.

Baky9155
Baky9155 napsal 09.12.23 v 18:41

Ďakujem pekne

callowsick
callowsick napsal 08.12.23 v 21:19 10b.

Zajimavej kousek, ať jezdí dobře a dlouho