QJMotor SRT 700 X (2023)

Vlastník sklenda
Vloženo 12.12.2023
Aktualizováno 12.12.2023

Co vzít na jízdu po Sardinii , cenduro!

První dojmy - Nefalšovaná čína !! Není zabalená do nějaké jakože evropské značky!! Top komponenty včetně totální výbavy jasně ukazují že Čína nám dá brzo naprdel snad ve všem. Neskutečně krásně ovladatelné, skvělé brzdy Brembo, prostě vše funguje jak má a měním názor na Čínské stroje.

Motorku bych doporučil pro - snad pro všechny

Doplňky na motorce - kompletně okufrováno, vyhřívané hefty a sedadlo ( v alpách se hodilo)

Člověk nemusí do pohodlného cendura narvat hromadu peněz aby s tím mohl jet 800 km za den, a být v pohodě. Při převozu na Sardinii to jelo jak s praku. To už měla najeto 900km a první servis. Celkově krytí na motorce je skvělé, výkon 700ccm motoru absolutně dostatečný, samozřejmě i s kufry. Pohodlí díky italskému tlumení Marzocchi excelentní.
Momentálně najeto cca 3000 km a vše šlape jak hodiny. Jedinou výtku mám k nepřesným až zmateným informacím ukazatele benzínu v nádrži, ale když si v zahraničí kde nejsou v každé vesnici dvě benzinky tak prostě natankuješ raději dřív!

Protože bude motorka provozovaná v půjčovně motorek www.motosardo.cz na Sardinii tak jsme preferovali cenu a výbavu. Resp kvalitu komponentů a QJMotor to na start své expanze opravdu vybavilo kvalitně.

Další dojmy dáme jak víc najedeme.

DeaDDream
DeaDDream napsal 12.12.23 v 16:48 6b.

Komu nám? Europa? Čechy?

Pupi04
Pupi04 napsal 12.12.23 v 16:08 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

StB
StB napsal 12.12.23 v 07:27 10b.

Pěkný stroj, žádný zbytečný kudrdlinky, ale uhlazené a čisté. Ať slouží.