Harley Davidson FXSTI Softail Standard custom (2022)

Vlastník TombaRider
Vloženo 19.2.2024
Aktualizováno 19.2.2024

Jednoduchý a nádherný stroj. Velký motor, spousta síly, jednoduchá konstrukce i design. Chtěl jsem si z něj udělat moto ve styl synů anarchie, a to se povedlo.

První dojmy - Těžká, neovladatelná mrcha. Dal jsem na radu, v půli promo jízdy jsem zastavil na kafe a po pauze už to byla poslušná a krásně ovladatelná hračka.

Motorku bych doporučil pro - Požitkář, člověk co jí chce. Je to moderní stroj ale bez ambic na delší cesty.

Doplňky na motorce - Výfuky Vance Hines, plexi, sedlo.

Jezdil jsem Japonce, Němce, Harley se mi ale paralelně vždy líbil a nechtěl jsem čekat do věku, kdy se jeho vlastnictví očekává. Měl jsem ho v podstatě jenom jednu sezonu, ale pomohla mi najít sama sebe v těžkým období, byla nádherná a moc se těším, že podobný stroj ještě někdy osedlám.

Je to stroj na prdění kolem komína, nejlepší vyjížďky za mě byly do 150km, potom už bolel zadek, ramena, za krkem. Měl jsem tam celkem velký štítek nad světlem, ale ochrana proti větru je tady sprostý slovo.

Tahle mašina byla o emocích, vibracích, síle a zvuku. A to mi všechno dala.

Narval jsem tam ještě otevřené výfuky, plexi kapličku, jiné sedlo /původní je na hovno/, a pár drobností a byl to opravdový skvost.

Město, okresky, sluníčko. na tohle je stavěná.