SkyTeam T-REX 125 (2016)

Vlastník Sitaki
Vloženo 20.2.2024
Aktualizováno 21.2.2024

Hledal jsem dlouho ideální motorku k obytňáku

Motorka koupena od Soukromník super týpek!

První dojmy - Úsměv na tváři, vidina jak na ní jedu na dovoleny pro snídani, Bud Spencer

Motorku bych doporučil pro - Pro fandy a nadšence!

Mám staršího Hymera 4.6 tuny s nosičem na motorku. Letos jsem sebou do Albánie vzal teď už ex GS na vleku a jízda s ním byla mega voser. Respektive nakládání a skládání mě dost nebavilo, tak padla myšlenka koupit CRF300 a mít to na zábavu plus na nosič, že na tom dojedu na pláž…

To bych to nebyl já, kdybych z CRF nepostavil téměř zavodní stroj ve své třídě a tím ho znehodnotil na ježdění pro rohlíky. Dlouho jsem pokukoval po strojích od SkyTeamu, málem koupil nový DAX a pak jsem dal do guglu na čem, že to jezdil Bud Spencer.

Začalo mi vyjíždět X typu motocyklu včetně Suzuki RV50 a její kopie SkyTeam T-Rex a bylo jasno! To musím mít. Ovšem ta jedna hrůza dovezená z Francie na Bazoši byla jediná v ČR.

Měl jsem vyhlídnutou jednu u Hamburgu, ale pán byl dlouhodobě ve špitálu a odkládalo se to. Novou sem dostat je poměrně nereálné. Tak jsem to nechal být a jednou za čas hodil oko po inzerátech a ejhle! Děčín, cena lidová! Jedem!!

K mašině jsem dostal ještě přidřenou 150tku motor a spousty věcí a dílu. Bohužel starý výfuk byl KO, tak si majitel svařil svůj. Ten mám v plánu vyměnit. Ještě po cestě domu jsem hodil telefon do tomanom.cz a objednal komplet Zongshen 212cc.. tedy z 7 koní na 23.

Je tam pár drobností co si chci poladit dle sebe, udělat nový výfuk a vyměnit ten motor. Jinak jsem velmi spokojený! Motorka už teď krásně peláší.. najeto ma 2000km.. jsem překvapený ze sedla a podvozku. Motorka je překvapivě velice pohodlna!

Mam zatím jednu fotku s kolegou, když se jel po nákupu projet!

Budu přidávat info a poznatky!

LOWEOld
LOWEOld napsal 06.03.24 v 08:31 10b.

Parádní mašina, kdyby ses toho někdy zbavoval, volej :))

Sitaki
Sitaki napsal 27.02.24 v 12:55

Ano, 155mm

Targus
Targus napsal 27.02.24 v 11:53

Těžké zklamání, že není foto z levé strany.
Na předku to má kotouč na levé straně, nebo jak to tam máš?

Mmm
Mmm napsal 25.02.24 v 10:44

Mmm
Mmm napsal 25.02.24 v 10:43 10b.

Mám skyteam taky a jsem překvapen že to funguje vše nad očekávání