Vespa GTS 125 Super (2023)

Vlastník s4r
Vloženo 15.4.2024
Aktualizováno Dnes v 11:57

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

s4r
s4r napsal 19.05.24 v 14:47

Moc děkuji všem za komentáře!

rudirt
rudirt napsal 18.05.24 v 08:25 10b.

Jedna z nejlepších recenzí *motorky? *skútru? ne *VESPY!!!
Dlouho jsme se s manželkou tak nezasmáli při sobotním
ranním pročítání webu motorkari.cz jako dnes.
Díky!!!

miguel323
miguel323 napsal 28.04.24 v 11:37 10b.

Uplně tě chápu...Mě po léta design Vespy okouzluje.Od doby co jsem první viděl na dovolené v itálii někdy kolem roku 95...Na motorkách mám taky kvantum kilometrů včetně Guzziny,ale po těch letech na velkejch těžkejch mašinách člověk hledá pohodu a hravost...Momentálně tři sezóny lítám na Simsonu SR50 s lehce odladěnou 60ccm,který je jedním ze splněných dětských snů...A je to totéž ...Na nákup jedině na něm ..A já už dnes vim,že další bude jednou Vespa...

Robertak
Robertak napsal 19.04.24 v 17:33 10b.

supr!! moje drahá se bohužel moc bojí do provozu (Praha), když jsme na zkoušku koupili N-Maxe, tak napřed statečně jezdila, ale pak zjistila, že z toho má víc trauma, než zážitek.. závidim.. ale přeju!

Gumovník
Gumovník napsal 19.04.24 v 09:48 10b.

Krásně a vtipně popsaný, krásný stroj, bohužel manželka zatím bojkotuje skůtry, snad časem k tomu také dozraje a nebude jen batůžek. Jinak super, sálá z toho absolutní pohoda, což je to Gró jízdy na dvou kolech

Neeno
Neeno napsal 19.04.24 v 06:54 10b.

chtěl bych do toho dotlačit ženu taky +jí to občas sebrat a dojet pro rohlíky,pro šroubky, prostě pro to,co se náhodou zapomnělo koupit... samozřejmě že po cestě jsou objížďky a tak to bude trvat déle a na moto se celý navléknout zrovna nebudu chtít, prostě proti moto nalehko.
Jen pro mě je Vespa drahá,ale krásná,tak koukám na Django od Peugeotu
Užívejte oba

pivrji
pivrji napsal 18.04.24 v 19:59 10b.

Souhlasíme a podepisujeme, se ženou jsme koupili Primaveru, aktuálně probíhá procedura výuky a něco tak návykového jsme dlouho nezažili.
Každému kdo jezdí na velké mašině, doporučuji ve městě vyzkoušet (ideálně italský) skůtr.

MaloPes
MaloPes napsal 17.04.24 v 21:57 10b.

Já Tě varoval!!!

Hikafima
Hikafima napsal 17.04.24 v 20:52 10b.

Motorka má dělat radost. A tato to zvládá dvakrát. Dělá radost tvé ženě. A ty máš radost, že ona má radost.

Hajčus.
Hajčus. napsal 17.04.24 v 19:52 10b.

Naprosto přesně vystihnuté. Stejně i já koupil manželce Vespu a nelituji.

M1Far1osh
M1Far1osh napsal 17.04.24 v 19:49 10b.

Skvele cteni!

janpoko
janpoko napsal 17.04.24 v 16:05 10b.

Do města to musí být pecka. Plus je to prostě stylovka. :) Až někdy budu ženě shánět scooter, tak to bude určitě mezi favority.

Kubanec007
Kubanec007 napsal 17.04.24 v 12:47 10b.

suprove napsany, mohl by ses tim zivit
tak at slouzi !
(myslim, ze tomu zacinam rozumet, prestoze zadnou ZATIM doma nemam )

dantoya
dantoya napsal 15.04.24 v 13:39 10b.

Pokud člověk nevyhledává výkon , adrenalin nebo postavení v kolektivu na srazu, tak zjistí že službu to udělá taky a za méně kaček. Osobně jízda na menším objemu je pro mě více dobrodružnější než když to jde příliš jako po másle