ČZ 175/470 (1966)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Targus napsal 28.04.24 v 11:48

K167

Kolik jsem měl roků já, to se neodvažuji hádat. Podle zachované fotky určitě ani ne tři.
Z té tehdejší "jízdy" si také pamatuji hrazdu, které jsem se křečovitě držel, a ubíhající obrovské stromy okolo mne. Vezl jsem se po cestičkách v lesoparku, tenkrát se ještě mohly dělat různé věci, za které by dnes byl málem trest smrti. A my tenkrát v tom lesoparku bydleli...

K167
K167 napsal 26.04.24 v 14:19 10b.

Ahoj Kelte-P,
mám ročník 1967, je to první motorka, na které jsem kdy seděl, táta mě na ní svezl, když mi bylo pět, seděl jsem před ním na nádrži, držel se té hrazdy a ulítla mi kšiltovka.
Táta ji chtěl prodat, ale bránil jsem jí, že tuhle motorku nikdy prodat nemůžeme. 28 let za ní platím pojištění, je to moje srdeční záležitost.
Máš ji parádní.

Targus napsal 25.04.24 v 21:28

Idoktor

Zapomněl jsi k výčtu "pozitiv jízdy" na tomto křápu dopsat ještě výraz "zdraví poškozující".

K tomu dodám - bláznům se nemá odporovat!!!

ldoktor
ldoktor napsal 25.04.24 v 10:24 10b.

Ta definice je přesná. Je to drahé, pomalé, nebezpečné, ale je to prostě krásné a ta jízda, to je požitek.

ivan666
ivan666 napsal 23.04.24 v 12:22 10b.

Opravdu krásná, na rozdíl ode mne, přestože jsme stejný ročník. Liberec je opravdu anomálie. Ať ti sluší a slouží.

Targus napsal 22.04.24 v 18:12

Kelt-P

No jestli nechceš jezdit na srazy a organizovat se, mám pro tebe další špatnou zprávu.
Vypadá to, že jsi úplně normální...

Kelt-P
Kelt-P napsal 22.04.24 v 09:03

Chlapi diky..a vim,jak to myslite?Byl jsem vloni na setkani veteranu ..jen jako divak a resili presne tyto zasadni causy?Treba pouziti M6 vs.M5 na nejakem uchytu..Jenze ja se nechci nikde organizovat a jezdit budu patrne sam a svobodne?

jawatar
jawatar napsal 22.04.24 v 08:35

Ještě maličkost.Jeden nedostatek má (je po renovaci)!A to je velké mínus!

jawatar
jawatar napsal 22.04.24 v 08:32 10b.

Blahopřeji,ani Jawa 250/590 na tuhle (ČZ) krasavici nemá!Máš dobový poklad!Super! Dávám dvacet bodů!

Targus
Targus napsal 22.04.24 v 02:56 10b.

Ano, tato Zetka je úplně špatně. Moc se leskne a nemá ani originální palivo v nádrži, ani dobový vzduch v pneumatikách. Je mi líto. A to už ani nezmiňuju tu naprosto šílenou atrapu zrcátka. No FUJ !!!

Chlape, připrav se na to, že jestli se tu objeví "znalci", umyjou ti za "tohle" hlavu, jak se patří.
Aby ti bylo jasné, proč se ti posmívám, šel jsem do ještě většího extrému a trápím v řídkých chvílích volna pařeza, neboli Povážského Draka!!! Na kolik mě vyšel, nechtěj vědět, fláklo by to s tebou o zem.

Ať ti tato Strakonická Bestie přináší jen a jen radost !!!