Husqvarna TE 410 (2000)

Vlastník DannyAtom
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 9.2.2009

Líbila se na první pohled, navíc jsem chtěl něco na blbnutí tak jsem neváhal

Pojezdil jsem, naprostá spokojenost, motor super, jen chybí koníky a ta váha Vyměnil jsem za KTM 450exc...

Tak i když je venku trochu chladno už jsem lítal Jsem na enduru začátečník, takže i když výkon není nějak velký na start super. Mám to se startérem takže ani tady není problém. Jinak jak jsem říkal, stav je perfekt jen jsem musel nechat zavařit karter, protože jsem si při koupi nevšiml praskliny a doma mi začal téct olej. Je to překvapivě klidná motorka téměř bez vybrací a dva výfuky nejsou nijak uřvané, mají krásný bublavý zvuk...Až pojezdím víc zas cosi napíšu.

DannyAtom
DannyAtom napsal 17.02.08 v 17:55

Jo klidně můžem vrknout, u nás je taky enduristů plná dědina. Jinak o Tobě vím jezdím do lesa s klukem od kterého jsi to CR koupil Máme v Olbramkách i takovou pohodovou motocrossovou trať tak můžem zablbnout i tam se když tak ozvi.

Pro Toma: v papírech to má 25kW a myslím že víc to nemá,a je to jak říkáš ty bez startéru jsou o něco silnější.Ale jak se vysipeš někde v bahně je startér k nezaplacení jinak pro mě jako enduro začátečníka je výkon až až, jen ta váha motorky je trochu znát no

Tom380
Tom380 napsal 05.02.08 v 18:18

Čau, kolik to má koní? jaá mám taky 410 te - r.v. 2000, ale bez startéru. Tyto husqarny prý mají větší výkon. Na té se startérem jsem ještě nejel, tak nevím, ale měl jsem před tím ČZ-380 od 15ti let do nedávna, a ten výkon co mám na 410 mi ještě vcelku stačí:D jinak

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 04.02.08 v 11:32

Pěknej stroj. Taky sem ju chtěl než sem pořidil TT-R z Olbramic sem si před tydnem dovezl cr 500R Na jaře přijedu do Ostravy na tt a bude tam pár enduristů. Se pak mužem někde projet