Husqvarna TE 410 (2000)

Vlastník katafura
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 16.2.2010

Něco na nedělní projížďku cestou necestou, za rozumný peníz.

Chtěl jsem něco do lesa za rozumný peníz a abych se v tom nemusel pořád vrtat.
Myslel jsem , že bude malá, ale bylo to jen zdání. NA mých 191 cm je dostatečná i když dostanu oběma nohama na zem a zadek nechám na sedle. Mám tam nastavený řidítka nějakým kitem asi o tři cm.
Zatím jsem se projel parkrát na podzim a že to byl 2009 dlouhý podzim. Vracel jsem se pěkně orosenej, je to jiný než na cesťáku.
Nevím jak jiné , ale mě nechce studená chytat. Teplá jde na první nákop. Jede super, výkon akorát, snese i lehčí pády.
Beru ji na výlety do lesa a polí s kamarádem, na tratě se asi ani nedostane. Je jen na unavení.
Taky jsem ji už větral na sněhu. Doporučuji všem. Dvě hodiny venku a z toho jsem 2/3 času tahal motrku ze závějí. A jak to hezky klouže. Neberete na fyzičce a natrénujete postavení motky zpět na kola.
Spotřebu jsem neměřil , bo mi nefachá tachometr, ale bude to tak kolem osmi na sto.
Olej to nebere. Měním ho po tisíci, to je tak dvacet výletů.

george_lenin
george_lenin napsal 26.06.14 v 18:20

je to parádní bezúdržbový stroj ale ty zimní starty taky problém za dva roky jsem vyměnil 3x olej a to na ní jezdím každý den 50 km do práce, cestou necestou, polem nepolem Akorát mě odešla vodní pumpa a nevím kde sehnat druhou

JaroslavJ
JaroslavJ napsal 24.07.10 v 21:39

Docela se mi po ní stejská

JudyMen
JudyMen napsal 21.02.10 v 10:02

vypadá dobře jenom s tim olejem zkus to měnit po motohodinách 12-15 podle toho jak pod ni topíš

katafura
katafura napsal 17.02.10 v 23:17

Možná , že jo. Ale já ji tolik nedřu, takže ten tisíc bude akorát.

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 17.02.10 v 00:09

Moc pěkná at dobře slouží, jen s tim olejem, nemel by se menit po 500 km??