Yamaha SRX 400 (1987)

Vlastník Fizzbiker
Vloženo 25.2.2008
Aktualizováno 3.7.2020

2008: Bezva bike poslušnej jednoval štihlej a obratnej skvělý brzdy krásně tuhej rám výkon trošku slabší (25kW) což nemusi byt definitivni kompatibilita s 600 a 660. lehká, originalni a neokoukaná továrna na zážitky a emoce.

Edit 2020: výtky prakticky

První dojmy - Opět jsem si ji koupil, po 13letech od první koupě, po 9ti letech kdy jsme se nevideli... Už pár měsíců po prodeji se mi po ní zastesklo, čekání nakonec trvalo přes 9 roků, pár drobností které zůstaly po mé tehdejší kultivaci mě upozornilo že se opravdu jedná o můj bývalý stroj, evidentně si prošel krušnou zkušeností, ... Časem třeba doplním vic. Každopádně už teď děkuju Hašišovi diky kterému ji předchozí majitel oživil. . . .

Motorku bych doporučil pro - Kdokoliv kdo ocení kultivovanost nadčasovost a jednoduchost v kompaktním balení. Poslušný stroj ve všech možných ohledech. S kickstartem, s karburátorem, bez kompjutru, ...

2008: bezva bike poslušnej jednoval štihlej a obratnej skělý brzdy krásně tuhej rám výkon trošku slabší (25kW) což nemusi byt definitivni kompatibilita s 600 a 660. lehká, originalni a neokoukaná továrna na zážitky a emoce.

Edit 2020:
Lehká štíhlá hračka která umí v šikanách trápit i o dost silnější kousky. Bezvadný kus na pohodové courani po okreskach.

callowsick
callowsick napsal 03.07.20 v 19:01 10b.

woko
woko napsal 21.08.16 v 13:50 10b.

Ernesto_Guevara
Ernesto_Guevara napsal 19.01.15 v 23:11

Ahoj, máš nějaký divný rychloměr, z čeho?

Adry
Adry napsal 01.11.09 v 07:36

Pěkná a pěkně zachovalá tak pohodu v sedle a za 10B

stojda
stojda napsal 26.02.08 v 20:19

krásná chtěl jsem jí ale je moc mrnavá tak sem šel do sůzi do dvouvála