Yuki Spider 125 (2007)

Vlastník Nepsty
Vloženo 9.3.2008
Aktualizováno 22.1.2016

Tak to je moje masina... Jsem s ni maximalne spokojen a myslim si ze ne jen ja..Je to moje prvni motorka kterou mam a snazim se o ni dokonce i starat :D no posudte sami jak ji to slusi v cervene barve...

První dojmy - Strašně mě překvapilo ovládání motorky i přes to, že vidlice je naklopená. Má první motorka, která mi dala volnost.

Zkusenosti s touto motorkou mam zatim mizive abych mohl radit ostatnim ale jednu vec jsem udelal... Na stojanku bylo pripevnene sroubkem takove tlacitko ktere kdyz se motorka postavila na stojanek tak ji znemoznila nastartovani... Vyreseno je to tim ze jsem ho odmontoval a muzu nechat motorku zahrat a zatim se oblict ... Predtim jsem na ni musel sedet a cekat.. :) Kdyz tak napiste jestli si nevite rady nebo nevite co sundat ale myslim si ze to je zytecne psat protoze na to prijde kazdy..

deadchopper
deadchopper napsal 09.03.12 v 07:57

Good stroj není co vytknout jasných 10!

PATYN
PATYN napsal 05.04.10 v 13:22

tak vypadá to dobře no...až na ten plastovej motor snad to i jede..a dlouho pojede.. hodně km bez nehod

Matess727x
Matess727x napsal 19.10.08 v 00:03

Kurňa,..kdybych nechtěl enduro na pojížďky za focením po přírodě,...tak bych do téhle hned šel.V tý červený barvě jí máš moc pěknou.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 04.10.08 v 14:23

Dobrá mašinka, tak ať ti slouží

pypypuncochata
pypypuncochata napsal 29.07.08 v 00:22