Kymco Super8 50 (2008)

Vlastník PMaXX
Vloženo 4.6.2008
Aktualizováno 15.7.2013

Můj/náš první scoot - 4taktní :o)

První dojmy - Stroj vybrán pro manželku na cesty do práce, zatím s tím jela jen minimálně ale co :o) Na to že je to 50ccm a váží o dvacet kilo víc než běžné skůtry je to celkem živý stroj, 14" kola jsou fajn na české cesty.

Vadí mi na něm jen kapánek menší podsedlový prostor, nedám tam druhou přílbu.

Během záběhu se mi dvakrát stalo při velkém horku že se po cca 20kmm jízdy ozval rachot z variátoru - zvuk podobný volnému řetězu v krytu na Jawě 350 :o)

Jinak zatím bez závad, najeto 500km, před odblokem max.52km/h, dnes jsem jej přivezl po garančce, zatím jsem to moc nehnal ale 65 už jel, takže uvidíme dále.

Po odbloku problém s karburátorem, podle výrobce má být směs na jednu otáčku šroubu, při tom se mi ale při rozjezdu dusil,takže směs přiskrcena na necelou polovinu otáčky :o)

PMaXX
PMaXX napsal 23.09.10 v 12:20

Ahoj, no je to pajda takže méně
Něco okolo 7000km,teď mám dilema jestli to prodat i s Jawou a kupit něco silnějšího, nebo to nechat tak a kupit lepší varec apod..

sekyk
sekyk napsal 21.07.10 v 10:47

Ahoj.
Tak kolik jsi s ním nalítal? Já už 13500km. Trochu mě na super 8 125 pozlobila elektrika, ale bude to snad banalita, která se bude řešit během tohoto měsíce...