Yamaha TZR 125 (1999)

Vlastník Domík
Vloženo 21.10.2008
Aktualizováno 21.10.2008

Je to super motorka! Nez jsem ji koupil tak jsem se bal jestli to nebude zrat moc,jestli to vubec pojede atd atd..kdyz jsem ji koupil tak prvni dojem upa super..byl jsem za ni strasne moc rad a vedel jsme ze je to dobra volba.No a pak uz zbejvalo jen

nasednout a vyrazit :) prvni dojmy z jizdy upa super.Moc jsem predtim na nicem nejezdil a tak mi to prislo jako hrozna raketa.Mam ji sice zavrenou na 11Kw ale docela to i staci.Otvirat ji nebudu abych zbytecne nekurvil motor (jeste nebyla nikdy otevrena).I ted po dlouhej dobe co jsem ji koupil mi obcas prijde jako raketa (kdyz je tepla a trosku se vytaci tak jede jak drak) .Maximalka je 120 ale kdyz uz se vyaci od jednicky tak neni problem jet max 130.A spotreba taky neni nijak strasna-ve dvou lidech to zralo 4-5 na 100 ..akorad ten olej furt kupovat :( :D ..No a ted ke zkusenostem :) -myslim si ze motorka je naprosto perfektne ovladatelna ale nebylo by marny dat do zadu o kousicek vetsi gumu kvuli zatackam aby sla vic klopit.Jinac zatim me nikde nenechala takze doporucuju vrele vsem ;) ..

Keano
Keano napsal 17.11.09 v 09:40

Vetsi zadni papuc by ti hlavne mela pridat na stabilite pri vyssich rychlostech, aspon teda myslim
Btw jak to znam okolo Brandysa tak tam si tu jizdu pekne uzijes co? zatacky v kopcich
hodne stastnych kilaku, a treba se v BnO nekdy potakame

Riddick
Riddick napsal 12.05.09 v 18:30

Větší gumu pro zatáčky? Neblbni, bylo by to ještě horší
Odjezdi si ještě rok a hurá do dospělý mašiny.
10b

Yves
Yves napsal 10.11.08 v 10:54

už se těším až se někdy spolu projedem

PATYN
PATYN napsal 23.10.08 v 13:09

TZR Je brutus Džamjahá..
taky sem jí sedlal,a nikdy sem nemohl řict nic špatnýho.teda až nato že ta svině nák podezřele brala gumy ale jinák luxus, fákt je to gOOD DVÁCA hodně km bez nehod

Raduska8000
Raduska8000 napsal 23.10.08 v 11:42