Husqvarna WR 360 (2002)

Vlastník punktom
Vloženo 7.12.2008
Aktualizováno 30.9.2010

Husqvarna WR 360 model 2002.Požírač čtyřtaktů-prej

Po předchozí motorce,kterou byla YZ 426 F-motorka vynikající na trať,ale v lese se jí moc nelíbilo,sem si pořídil Husku 360.V lese ovladatelná jak horský kolo.Neni potřeba ani moc řadit,motor má vespod charakteristiku elektromotoru a dá se neuvěřitelně podtáčet.Pérování naladěný do lesa,na trati to de často na dorazy.Brzdy taky v poho.Dlouho sem si musel hrát se řídítkama,se svejma 190 číslama sem se na to nějak nemoh poskládat,ale podařilo se a to i bez podstavců.Spojka funguje dobře,jen de trochu ztuha,kvůli nesmyslně vymyšlený zatáčce na konci bovdenu.Převodovka de trochu ztuha,ale dá se na to zvyknout.Jediný co mě na ní irituje je to startování.Za tepla to de,ale natočit jí studenou je kolikrát docela makačka.

Jinak některý z předchozích majitelů nacpal do karbecu nesmyslně malý trysky 370 a 35 (podle manuálu maj bejt 430 a 40),nevim co tim sledovali,jestli nižší spotřebu (což bych docela chápal),nebo trošku user friendly výkon(to si pak nemuseli kupovat 360).Zdálo se mi že to moc nejede,hlavně ve vrchu,tam se to úplně zastavilo.Takže ladim,teď sem zatim na 410 a 35 a už to funguje dobře,ale sou tam určitě ještě rezervy,ale radši netrojčim,aby mě to někde nezahodilo.

Už sem měl rozhozenej motor,abych se podíval v jaký je formě.Píst je pravděpodobně ještě originál a po šesti letech je jak novej (teda v tolerancích danejch manuálem).Měnil sem taky ložiska v kyvce a přepákování.Jedno stojí 150K a v kyvce je 4X a v přepáčku sou úplně stejný.

huskyman
huskyman napsal 17.09.09 v 11:22

Milis83
Milis83 napsal 23.02.09 v 19:24

Supr žihadlo, pěkná, ať to lítá

SMkill
SMkill napsal 08.02.09 v 17:17

No Husky...No Fun...Pekna.. ...Obuj to nekdy na motardy a pujdem zalitat..

alfonzo
alfonzo napsal 06.02.09 v 14:34

Krásná, tiše závidim.

husicka360
husicka360 napsal 09.01.09 v 12:17

Fakt pěkná, já ji mám přes tři roky a nemužu si stěžovat