Suzuki GZ 125 (2001)

Vlastník bende
Vloženo 17.2.2009
Aktualizováno 17.2.2009

Maly Chopper s peknym vzhledem

Marauder byl dobry stroj az na to v jakem stavu jsem ho koupil...kdyz jsem si pro nej dojel nebyla v nem ani kapka oleje uz to mi bylo divne prodejce tvrdil ze menil filtr a olej jeste nedolil ale ze stroj olej urcite nezere tak jsem ho vzal...po prijeti domu jsem dolil olej ale ten tam vydrzel tak 50 km:) tak jsem motor prekrouzkoval pretesnil a to me vyslo asi na 3 tisice.peknej start:( navic me mrzelo ze motor byl zavreny jen na 8kw tim padem maximalka byla jen 85km/hod potom nasledoval omezovac.ale i tak jsem si zacal na motorce delat svoje upravy jako operku nastrik na nadrz jine zadni blinkry,spztku jsem dal na bok a ten hrozny original drzak jsem urizl.ale i presto nam to spolu nevydrzelo jednoho dne jsem stal ve fronte v jednosmerce a predemnou stojici dodavka zacala rychle couvat a primo do me...vypadalo to ze s motorkou skoro nic nebude ale zdani klame skoda se vysplhala az na 37500 korun tak jsem ji nechal opravit na naklady jeho pojistky a motorku jsem prodal.dostal jsem chut na varadero:)

Boža
Boža napsal 19.02.09 v 20:41

Na začátek dobrá a moc pěkná 10 bodů

Tik
Tik napsal 19.02.09 v 10:55

Takže ji eště máš, nebo né??? Vypadá moc pěkně!

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 19.02.09 v 05:06