Jawa Přestavba (1998)

Vlastník malson
Vloženo 25.2.2009
Aktualizováno 8.2.2014

Jawa 640 custom. Motor,vidle,přední brzda,zadni teláky a část rámu z Jawy. Zbytek doma bylo a bude vyrobeno.

První dojmy - Paradni jizda, ma nizko teziste a vcelku vzlastni posez. Ses na ni naklonen hodne do predu. Je to jen o zvyku. Velmi dobre sedi v zatackach. Skoda ze ma mali vykon a take dost cmoudi, no proste dvoutakt. Proto ji nyni predelavam na motor GS 500 a take jiny vzhled. Snad se mi to do leta podari.

Dělam ji druhý měsíc a pomalu končím. Jizdní vlastnosti zatím nemám (jel jsem na ní 300m.) Nová fotka se sedlem. Dnes jsem si přidalnové fotky a oni mi neschválili motocykl, protože tu nemám napsaných pět řádků. A tak píšu: najel jsem dalších asi 300m. Tak už zkušenosti mám. Startuje celkem dobře ale musím seřídit kakburátor, nedrží volnoběh.Také celkem dost dýmí, proto musím koupit nějaký kvalitní olej.Jízdní vlastnosti jsou jinak v pohoďe, akorát otáčení na úzké cestě je tak na třikrát. Nějaké nové foto.

SonyLee
SonyLee napsal 08.02.14 v 19:46 10b.

Tak to je luxus! Smekám před nápaditostí, kreativitou a provedením! Bravo, super!

BilinX11
BilinX11 napsal 02.04.13 v 16:51 10b.

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 11.03.12 v 21:13

Pěkný kousek . Dávám ti 10bodiku za věrnost české značce

Crawly
Crawly napsal 25.11.11 v 15:06

Velice pěkný hranatý design - naprosto ladí s motorem. Chlape tys měl navrhovat motorky! Jsem velice mile překvapen co se dá z mála vykouzlit. Máš 10!

miracbr
miracbr napsal 25.06.11 v 21:25

Tož to jsem s tou mojí Jawkou úplný břídil Pěkná práce