Malaguti Madison 150 (2002)

Vlastník Dan_Viper
Vloženo 1.3.2009
Aktualizováno 1.5.2010

Spolehlivý a nádherný maxiskútr s obrovskými úložnými prostory. Vynikající především jako každodenní služebník pro městský a příměstký provoz.

Velmi příjemně se ovládá, je to lehčí než jízda na kole.Jezdec je velmi dobře krytý proti větru i dešti (prší na mne jen když stojím ) Nevýhodou je vyšší sedlo, takže krátkonožky jako já, hůře dosáhnou na zem a buď nedošlápnu celým chodidlem, nebo si musím poposednout.

Mám ho 2. sezónu a vloni jsem za necelou sezónu najezdil přes 3.000 km. A velmi nerad jsem na zimu zase přesedal do auta

Zatím mne nikde nenechal na holičkách a jediné co jsem kromě výměny oleje musel udělat byla výměna ventilku v předním kole a dobíjení akumulátoru ( po 2 týdnech neudrží napětí, tak jej budu muset vyměnit).

Preventivně jsem měnil válečky ve variátoru, ale to lze brát jako běžnou údržbu.

Kromě dost vysokého posezu jako největší slabinu tohoto stroje pokládám nedostatečný výkon předních světlometů. Po osvětleném městě to nevadí, ale na delší cestu v noci to moc není.

istonbike
istonbike napsal 28.01.10 v 09:43

Tenhle skůtr je kompromis mezi maxi a klasikou a co do designu nemá chybu...takový trošku pohodový i agresivní rošťák za 10b a jen pohodu na cestách

kuss
kuss napsal 19.01.10 v 16:27

ahoj, bezva volba
mala rada, pokud uz jsi nezkousel: tatkovi jsem poridil 125ku (2006) a resili jsme stejny problem se svetlem, trosku jsem ho pristeloval nahoru a ted sviti o dost lip

Petr_cz
Petr_cz napsal 27.11.09 v 17:42

Čau, máš pěknýho skútřika a Banďourka ti vřele doporučju obsahu ani výkonu se neboj, je to hodná motorka.

Adry
Adry napsal 15.11.09 v 19:09

Pěknej stroj a to velký plexi nemá chýbu dávám za 10B

Marex
Marex napsal 10.10.09 v 22:33

Zdar. Příští rok bych jej chtěl na dojíždění do práce. Vypadá to dobře,ale trochu mě děsí ty rozměry. Není to těžký pro manipulaci na místě?