Piaggio Přestavby (1996)

Vlastník Warhy
Vloženo 25.4.2009
Aktualizováno 25.4.2009

Je to piaggio ps 50 sport není tu v nabídce tak jsem ho musel napsat do přestaveb.

Piaggio PS 50 sport

Takže r.v. 1996 objem 49 ccm - je po zadření motoru jak jsem ho koupil, takže jsem dělal komplet novej motor, rozvody oleje a elektriku.Po tom všem uplně nejlepší motorka, rychlost sice jen tak 70 km/h, ale na skútra taky dobrý, není to jak moje bývalá hercules..., co víc taky chtít po Italech.

Jako slabý stránky bych motorce přičetl oplastování, má tendenci odpadávat smao od sebe a přístup k hlavě válců -> právě po zimě je to docela problém když chcete očistit svíčku, dále taky startér, ale ten už asi odešel stářím měl sem ho dole už 2x a pořád nic moc a to i po kompletním očištění a olejový lázni dílů.

Jako silnější stránky bych uvedl určitě spotřebu, Italská 13 let stará motorka a jezdí pořád za 1,3l na 100 km, dál asi i spotřebu oleje, když se vám zrovna nezkazí čidlo nebo celý rozvody.Dál asi i brzdy, který jdou skompletovat téměř z jakejchkoliv náhradních dílů, který sou běžně k sehnání.Je celekm pohdlná a sveze pěkně i dva s rychlostí je to pak horší :)

má napsanou max nosnost do 120 kg, ale zkoušeli jsme jí zatížit až na 150 kg a jela celekm i obstojně :) příjemných 40km/h (skútr)

Dále pár odřenin od takovejch těch blbin -> wheelie atd :)

Na vyblbnutí uplně good skútr doporučuju těch pár neřestí skvěle vyrovnají jízdní vlastnosti, který sou i po 13 letech pořád dobrý :)

Warhy
Warhy napsal 25.04.09 v 18:59

čus spotřeba je kolem těch 1,3l běžná, když to moc neženu jinak si myslím těch 1,3 - 1,7. Z kopce to valí klíďo i 90, ale normálně jsem s tím po rovince opravdu víc asi jak 70 nejel :) a s tím zatížením nevím mno , ale skutečně výkon a rychlost klesá fakt dolu .

sajmonz
sajmonz napsal 25.04.09 v 16:54

to je 4-t nebo co ze ti to zere jen 1,3l?Jinak s tim zatizenim je to taky divne,ja kdyz jedu sam tak mi jede kolem 80 km/h pak jedem dva vazime dohromady kolem 130 kg a ze skutra vymacknu klidne 70 km/h