Ducati Monster S4R Testastretta (2008)

Vlastník Wolf_W
Vloženo 14.6.2009
Aktualizováno 29.7.2009

Koupená jako použitá s najetými cca 4tis.km. Byla jetá jen pár měsíců. Bez nějakých úprav, prostě klasika s rychlým pruhem.

Tak už jsem to psychicky nevydržel a po třetí návštěvě Itálie a stálému odolávání pokušení jsem podlehl. Navíc jsem těsně před zakoupením dostal několik jasných signálů, takže objevení motorky v bazaru bylo jasným znamením. Motorka splňuje přesně má očekávání. Je zlobivá, dravá, krásná a ten zvuk... Zajímavé je, že oproti Hornetu 900, který mám také, není výkonově nějak extra dál. Ale pocity při jízdě na ní jsou úplně jiné. A samozřejmě i obavy, protože řízení (spíše krocení) je dost rozdílné od toho, který vyžaduje poslušný Hornet... Mám ji teprve chvíli, takže uvidíme časem, jak dopadne seznamování.

27.7.2009

Tak jsme spolu už najeli prvních 1000 seznamovacích km a začínáme se kamarádit. Je pravda, že oproti Hornetu před zatáčkou přemýšlím, zda je opravdu dobré řadit o dva až třistupně dolů. A pak, poté co ucítím to známé "ustřelení" zadního kola o pár cm vím, že jsem zase zapomněl pracovat se spojkou tak, jak todáma v rudémvyžaduje. Hornet by to gentlemantsky přešel, ale tahle tanečnice vrčí.

PIT-BULL
PIT-BULL napsal 08.01.16 v 16:46 10b.

Krásná

TomeKX2
TomeKX2 napsal 06.01.10 v 20:41

jééé focenu u nás u kostela jináč kráska s divokým egem

manshus
manshus napsal 23.06.09 v 12:52

aaaaaaaaaaach . .

Fero67
Fero67 napsal 18.06.09 v 09:19

Vela štastnych km a uživaj si ju plnymi duškami

pavel.dejl
pavel.dejl napsal 16.06.09 v 19:01