Suzuki GSX 1100S Katana (1982)

Vlastník gsivo
Vloženo 25.6.2009
Aktualizováno 24.6.2013

Zajímavý motocykl,který se ke mě dostal jen náhodou a který jsem snad ani nikdy nechtěl.Dnes už je to jinak a asi ho ani nikdy nebudu chtít prodat.

První dojmy - Překvapivě příjemnější jízda než na "G"(GS 1100G)

Doplňky na motorce - Nosiče kufrů Krauser,vyšší plexi

Po dvou letech jsem Katanu dal konečně do provozuschopného stavu,i když je na ní stále dosti práce a dolaďování.Během letošní zimy chci dokončit(doufám)veškeré nedodělky ,jako ,lakování ,leštění a vylepšení jízdních valstností motocyklu.Přidal jsem tam zadní nosiče kufrů ,za což mě někteří budou asi nadávat ,že se to na tento motocykl nehodí,ale když chci někam jet tak kam si mám naložit věci,že?Pravdou je ,že moc Katan jsem s kuframa neviděl.Zkušenosti zatím jen dobré,ale ještě se bude upravovat.

Jinak tento motocykl je zajímavý tím,že se vyráběl od roku 1981 až do roku 1999 v podstatě ve stejné podobě. V roce 2000 u něj byly upraveny přední brzdy tzn.plovoucí kotouče o průměru 300mm a čtyřpístkové brzdiče, jiné zadní tlumiče,jiné přepínače na řídítkách a přidán olejový chladič.

Codo
Codo napsal 12.01.22 v 15:15 10b.

Pamatuju, jak jsem v roce 81 zíral na Katanu v Motorrad katalogu s otevřenou hubou. Neuvěřitelná exotika

Snekofon
Snekofon napsal 26.11.21 v 14:46 10b.

Nádherné oživení zašlého stroje. Jsou motorky, které jsou pěkné, ale časem si člověk nevybaví jak přesně vypadaly, pak jsou stroje, které mají tak jasný rukopis, že si je nikdo nesplete. Katana patří do té druhé kategorie... dřív se mně nelíbila, ale časem jsem pochopil že její kouzlo bylo právě v tom že nebyla tuctová

stevan
stevan napsal 04.02.16 v 11:07 10b.

nádherná ,víc rozvádět není třeba

Mirek-77
Mirek-77 napsal 04.02.16 v 08:56 10b.

Moc hezká motorka. At´dobře jezdí a najezdí spoustu kilometrů.

strakon
strakon napsal 18.09.13 v 16:26 10b.

Katana parádní, můj oblíbený stroj, taky jsem nad ní uvažoval, tak ať to jezdí a 10b.