Kentoya Stingray 125 (2009)

Vlastník Bi_Mboo_O
Vloženo 29.6.2009
Aktualizováno 13.3.2011

Moje nová krasavice:)první pořádná motorka. pomalu se seznamujem.:)

Moje prvni pořádná motorka mám ji od soboty 27. června 2009. Zatim spolu máme najezdených 65km, ale až bude řidičák, tak se to zpraví. Mám ji úplně novou, takže teprve zajiždím, je to vzduchem chlazený jednoválec s 8 kilowaty. Určitě dostane nějaká upravy ale to až budou zase nějaké peníze.Až budem mít víc naježdeno, tak přidam delší komentář.

Tak už ji mám zajetou, a už má i nový olej.. Zatím si nemůžu stěžovat jede něco kolem 100km/h ale chystám se dát do předu vetší primární kolečko aby to jelo alespon o trochu víc..

Jediné zavady co sem na ní měl byly jenom prasklý šroubky, a odešla baterka sčím se dalo počítat..Takže žádná vážná zavada doufám že to tak bude pokračovat dál..

V sobotu 11.července sem ji pokřtil při zastavování my podjelo přední kolo na štěrku a než sem se nadál tak jsem byl na zemi. Naštěstí to odnesl jen pravý kryt páčky který praskl, a trosku odřený pravý plast, zrcátko a přední blatník.. Bylo to nejhorších 10 vteřin v mým životě když jsem ji viděl na zemi..

Mikeee125
Mikeee125 napsal 31.10.12 v 14:28 10b.

Pěknej stoj na blbnutí ;)

jardel
jardel napsal 12.03.10 v 21:28

motka je pekna ale chci se zeptat jak to jede ve dvou a kolik to tak vythne kdyz s nekym jedes

-Andrew-
-Andrew- napsal 23.02.10 v 18:20

Moc pěkný moto taky mám Kentoyu a maximální spokojenost!!!

kokonhead
kokonhead napsal 17.02.10 v 22:32

designove je moc pekná ja bych už bral tu dve pade aspon ale to nam vládni kluci povolili az vod 18...ale fakt moc pekna a co se týče ty bouračky, hlavní je že se tobe nic nestalo, moto je dycky až na druhym místě(na prvnim je rozlitý pívo) 10b

Bi_Mboo_O
Bi_Mboo_O napsal 21.07.09 v 14:40