Yuki RMC 50 (2009)

Vlastník tydra
Vloženo 7.9.2009
Aktualizováno 25.2.2014

Dvoutakt s 4 Nm krouťáku a 3 kw za pusu. Na cestu do práce a drobné nákupy dobrý.

První dojmy - Plácl jsem s ní na zem při předváděcí jízdě. Tak byla moje. Ale nadšení mi to neubralo. Moje první mašina :-D.

Zatím mám najeto450 km tak jen že tachometr kecá cca o 10 km/hod (dle stálých radarů). A v 45 km/hod prostě vypne zapalování tak i na půl plynu se rychleji nehnu. Uvidím při první garančce co s tím udělají.

Tak na garančce mi bylo řečeno "no kolik jako by jste chtěl jezdit" a povolil zaslepení ERG ventilu, který nemá na záruku vliv, tak jsem hned udělal podložku na přírubu. Už se mi to tolik nedusí tak to asi pomohlo. Jo a ta restrikce rychlosti je v CDI jednotce tak jedině přehrát soft nebo vyměnit za jinou (až bude v cr na trhu).

Na tacháči 1600 a první závada. Netěsnost u příruby olejové pumpy a následná výměna v záruce. Zase těsní a pořád to jede. Jen mi došel beneli. Teda v nádrži byl asi půl litru, ale podtlakový ventil tam už nepustil ani kapku, tak jsem si zatlačil.

Tak jsem s tím plácnul na mokru v ostré zatáčce. Odnesla to páčka brzdy 300 kč a odřené plasty. Taky trošku noha a žebírka.

Najeto 5000 a zatím bez závad. Až se divím. Jen spotřeba je v průměru cca 3,7. To je na pade trochu dost. Ale zatím méně než auto.

Najeto 7000 a zatím v pohodě. Jen jsem přes zimu nevyndal baterku a teď je kaput. Tak to nakopávám nohou. STÁLE JEZDÍ BEZ ZÁVAD. Prostě dobrej kus.