Kawasaki ER 5 (1997)

Vlastník kacka.m
Vloženo 25.2.2010
Aktualizováno 12.4.2014

Kawasaki ER 5...náš nový přírůstek v garáži. Tak dlouho se hledala..až se našla

První dojmy - Motorka jezdí skvěle, v nižších kvaltech trochu cuká, ale jinak nemám sebemenší problém. Motorka je na mě jako stavěná. Myslím, že jsme si spolu sedly :-) Těším se na novou sezónu a na první zkušenosti s vysněnou motorku...snad splní moje očekávání a padneme si spolu do oka ;-)

Motorku bych doporučil pro - Kawa je jednoznačně motorka šitá na míru těm, kdo nechtějí nebo se bojí těžké váhy motorky, ale přitom chtějí přecejen trochu vyšší kubaturu :-)

Tuto motorku jsem si vybrala díky její nízké váze a z recenzí, kde byla často doporučována jako vhodný stroj pro ženu. Také jsem chtěla silnější motorku, oproti dřívějšímu moto, kterým byl Hartford VR 125.

V březnu-květnu 2013 bojovala kawa o život . Začalo to tečením benzínu a došlo až k nutné opravě. Proběhla početná obnova dílů. Bylo toho opravdu hodně :-/ Práce to byla několikaměsíční.

V současné době už bez jakýchkoli následků zase dráždí silnice, jezdí jak znovuzrozená a velice tímto děkuji i panu R., který se nám o ni postaral

Se spotřebou motorky jsem spokojená. Dobře se na ní jezdí i ve dvou a na delší cesty si ji také umím představit, ačkoliv nejčastěji jezdím trasy do 100 km.

Blaza2
Blaza2 napsal 29.07.14 v 20:26

Až mě ukápla slza jak ji zase vidím je pořád krásná

LlSHAK
LlSHAK napsal 27.05.11 v 13:44

Pěkná karkulka, přeju spoustu hezkejch zážitků v sedle a třeba někdy naviděnou s CKC!

vopina
vopina napsal 08.05.11 v 19:05

Skvělá volba hlavně opatrně

martinER
martinER napsal 06.04.11 v 11:33

v te cervene vypada moc dobre

Vlček
Vlček napsal 20.03.11 v 09:50

skvělá motorka, na které jsem také začínal a dodnes na ni rád vzpomínám .Krásné dvojce peřeji jen ty nejkrásnější a bezpečné km 10b pro Vás!