Yamaha RD 80 (1981)

Vlastník odos.m
Vloženo 6.4.2005
Aktualizováno 19.1.2006

Jsem s ni naprosto spokojen.Takže 100km/h max, 5,5kW ,OIL MASTER,kotoučovka,Vykonem neodpovídá podle mě svému roku.Spolehlivá a nemůžu si ji vynachválit.přídáno- elektronické zapalování vlastní konstrukce řízené otáčkami motoru.5x lip tahne nez simak, 5t

Zkušenosti: znám ji dokonale

Cesty: Cestování- skoro denně, srazy zatím žádné, ale budou.dřív sem s ní krosil i po motokrosu, a do lesa a hlavne na rozbite cesty jak delana, neni to jak fichtl ani simak, 5x lip tahne nez simak

Další info: JE NA PRODEJ- moto-cobra Hulín(okres zlín) za 10000kc, po celkové GO(nový píst+výbrus,nové ložíska, gufera, komplet elektrika,zapalování, ohýbací blinkry,retezova sada, 2 zrcátka, vyleštěná, umytá, nová spojka,oil master,jezdil sem pouze na polosyntetiku valvoline,a na rok nehleďte, vse je dostupne jak na fichtla.a stejne je po celkove renovaci.kdybych nekupoval cbr 600f, nechal bych si ji

milhauz11
milhauz11 napsal 04.03.09 v 17:36

Hele kluci, mam spoustu nahradních dílů na toto moto a k tomu jeste celou pojizdnou motorku na náhradní díly,o cene se dohodneme,mam cely nahradni motor,nahradní lita kola.
minovotny@tiscali.cz

napsal 01.04.07 v 17:21

Mám taky Rd80 a chtěl bych se zeptat kolik má bejt oleje v tlumičích odepište na kroucek@email.cz nebo na icq 438-073-181 děkuji za odpověď

smazany19409
smazany19409 napsal 11.01.07 v 08:30

jak si udělal to zapalko taky jsem dělal optický. To máš jako s řízenym předstihem?

smazany24518
smazany24518 napsal 11.06.06 v 11:21

Podívej se na svoji a pak kritizuj Dandy