Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Fisa83
Vloženo 21.9.2010
Aktualizováno 26.11.2012

Tahle japonská kráska dokáže zahrát u srdce. Výkonu i ovladatelnosti je zatím dost ;) - už hřeje u srdce někoho jiného...

První dojmy - Motorka mi hned padla skvěle do ruky. Ovládání je super a ještě více se to zlepšilo po výměně zadní pneu. Motor je držák, který má síly na rozdávání hlavně odspoda. Jedine slabina jsou brzdy. A hlavně - je asi milionkrát pohodlnější než GS500!

Motorka opět koupena společně s bráchou a opět původně z Německa, ale v ČR po první majitelce. Prozatím jsem Kawu projel jenom v ulici, protože si musím počkat na jaro na řidičák. Ale z toho mála jsem byl okouzlen výkonem a zátahem z nízkých otáček. Nějaké větší hodnocení bude až později. Aktuálně má najeto 22 300 km. Jakmile budou finance, chtělo by to určitě nějaké to oblečení...ale zatím bohužel není zbytí.
___ ___ ___ ___

Tak 28.4.2011 úspěšně složeny zkoušky a hned 6.5. jsem měl řidičák v ruce. Super pocit! Přes zimu jsme také pořídili koženou budndu MBW od už. istonbike. Ještě jednou díky ;)

26.11.2012 Po dvou letech společné radost byla prodána do rukou očividně velmi pečlivého motorkáře, takže se o její budoucnost nebojím

Poslední fotka:

Baca42
Baca42 napsal 22.04.12 v 12:52

Dobrej stroj pro začátek 10b

BadRX
BadRX napsal 13.07.11 v 10:08

Dobra volba. ER 5 je fajnova masina! Tak jen pekny zazitky s Kawou!

Dolin
Dolin napsal 23.05.11 v 13:36

Pěkná, pokukoval jsem už několikrát po tomto typu.

istonbike
istonbike napsal 30.10.10 v 23:06

Gratuluji...krásná Er5 v té Britské zelené naprosto super máš to za 10b brzo papíry,krátkou zimu a pohodovou příští i další sezóny v sedle