Linhai Main Street 260 (2007)

Vlastník KlaraCroft
Vloženo 20.11.2010
Aktualizováno 2.1.2016

Linhai MTL 150 pitbike (honda)...

První dojmy - Cellkem dobré...

Motorku jsem zakoupila v roce 2007,novou,zabalenou s dvouletou zárukou od jednoho milého pána,který bydlí v lese poblíž Slapské přehrady a rovnou tam prodává motorky,4kolky,helmy a to vše je čínské výroby.Ze začátku se mi do toho nechtělo,každý se čínám jen smál,ted už je to trochu lepší,lidi snad pochopili,že ta kvalita odpovídá ceně a každej není milionář.Tak a ted k motorce objem 150ccm,12kw,vzduchem chlazený 4 takt,max.zatížení je 110kg,motorka váží tak okolo 70kg,má man.převodovku s 5 stupni,dá se z ní vytáhnout i to kilo.Jezdím s ní už třetím rokem a bez probémů jen jednou mě nechala 5km od domova,přetržené plynové lanko tž nic vážného.Taky jsem musela po roce vyměnit tumič (vzduchový),již zmíněné lanko odešlo po dvou letech,a přední duše nedávno,během těch třech let jsem povyměnila i pár šroubů,a průběžně seřizovala,dotahovala atp.S tímhle malým strojem to vše začlo od té doby miluju motokros a vše co k němu patří,jezdila jsem s ním hlavně po lese na drahách,pískovnách,polních cestách,polích a občas i po silnicích,ted už mám i pár silnějších strojů,ale i tak tuhle malou čínskou mršku,která jezdí skvěle v rámci svých možností občas vytáhnu a projedu se pořádně lesem,je to prostě paráda a ted slouží dál a já přešla na trochu silnější kawu 2T,tj moje

Democon
Democon napsal 29.12.14 v 08:49 10b.

Dávám palec hore

Vladik-Moto napsal 20.11.10 v 18:56

Paráda 10bodíků jasných

Skmoto
Skmoto napsal 20.11.10 v 16:27

krásný to pohled___slečna na terenní mašince :) at slouží minimálně tak dobře dál jako do ted :) 10b.