Ducati 906 Paso (1989)

Vlastník sola
Vloženo 24.12.2010
Aktualizováno 23.1.2011

jak nova, koupena z prvni ruky ve Schweiz, neni zla, velice pohodlne i pro dva

jeden z mych nejoblibenejsich motocyklu
1989 na pocest od Renzo Pasolini konstruovana Docati, ktery 1973 na Monze prisel o zivot.
888 a 851 je povinost. Prvni 4 ventily, prvni mistri sveta v Superbike Ducati. 916 je 3 generace 4ventilu, MH Replika by v zadne Ducati sbirce nemela chybet. 175 Jawu mam uz take. 2 tydny. Tech par Japoncu co jeste mam jsou vlastne klukovsky sny. Pudou ted do sveta, necham jen Dukarny. Vyrostli jsme v Brne na okruhu, Karel Hanika-nejvetsi talent ktery jsem kdy vydel, Jara Cerny Sia "Norton", Lubos Dvorak 75ß Duc GT, Zdenek Sykora vsechno co bylo drahy, Trava, Homolka-Jawysti" vyraz zvyrete"-nevim uz kdo to byl,Ivan Benda-predseda klubu jeho 315 Suzi atd, atd. Nas Motoklub byl "slavnej".82 jsem utekl a zacal sbirat vsechno o cem jsme v Brne za komunistu kazde pondeli na " Masecu" ve Farine snily. Par fotek jsem tady zverejnil, rad bych se podival v dohledne dobe do Ceska. Mozna ...kdo vi. Asi je tam fura chyb. Sorry
Sola, Konstanz BRD-CH

ducatistax
ducatistax napsal 21.10.17 v 21:27 10b.

...máš to pěkný chlape..., jen tak dál

adrianosciro
adrianosciro napsal 31.07.11 v 11:32

snad a ja sa raz budem moct pochvalit-sedlam Paso

Desmo
Desmo napsal 23.01.11 v 16:49

InRumVeritas
InRumVeritas napsal 21.01.11 v 10:03

Přidávám se k Ernymu, je možno to vše vidět naživo? bylo by to velmi krásně strávené odpoledne

Erny
Erny napsal 04.01.11 v 19:48

Krásná kolekce, je to někde k vidění?