Malaguti Madison 125 (2007)

Vlastník lukin-tuning
Vloženo 18.1.2011
Aktualizováno 18.1.2011

Skvělej maxík kterej je fakt neodolatelnej. Pohodlí a radost z cestování po evropě.

Jen samé výhody a klady nikdy mě nenechal ve štychu. Zatím bez jediného problému po 17 tisících km jen normální běžná údržba. Zvládli jsme jak itálii tak i Alpy (Rakousko, Itálie, Švícarsko) v některých pasech i -4°C :D. Dokonale chránění celého těla atd.. Jsem sním nad míru spokojený. Můj cestopis s malaguti najdeš na http://www.scooterclubolomouc.cz

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 27.03.16 v 13:06 10b.

Malaguti Madison je výborný, velmi pohledný a jízdně povedený Ital A jak píše kolega podemnou, je veliká škoda, že zrovna tuhle společnost postihlo v roce 2012 to, co si žádná solidní firma s tak dlouhou tradicí nezaslouží. Ale stalo se a nám uživatelům nezbývá než doufat, že nedojdou náhradní díly

Jinak koukám, že jste se před lety opravdu pěkně projeli (viz.foto), v letošním roce bych taktéž něco podobnýho rád podniknul, míst kam se podívat je spousta...v plánu je slavný Grossglockner v Rakousku, Orlí hnízdo v Německu a další No, budu doufat, že na cestách budu potkávat příznivce značky Malaguti častěji než dosud, vypadá to, že jsme docela vzácný, téměř ohrožený druh

Hezký velikonoční svátky a po celý rok 2016 krásný cestovatelský zážitky...

Fin
Fin napsal 24.08.13 v 15:31 10b.

Musím souhlasit, Malaguti Madison 125 velice povedený kousek, a vůbec všechny od 125 až po 400. Trochu rozdíl v motorech- Minarelli, Piaggi, snad jen u té čtyrstovky byly u někoho zaznamenány nějaké problémy, ale jedna paní povídala. Jen velká škoda, že tahle super značka z bankrotovala, nechci tomu věřit...oni určitě začnou znovu, třeba pod někým jiným, ale Malaguti to bude...to si fandím, ale hlavně Jí.!