Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník Nouza
Vloženo 30.1.2011
Aktualizováno 16.3.2014

EliZ - Krásná motorka, která je komplet v seriovým stavu s laděným výfukem Akrapovič... má ABS skvělá věc na začátek

První dojmy - --->>> Láska na první pohled. Krása, agresivita. Co víc dodat. Po čtyřech letech jí stále miluju :) <<<---

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro začátečníky, je to hodná motorka ale je dobrá i pro lidi, kteří si chtěj užívat.

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič, CNC páčky, LED blinkry

Moje první motorka, pro začátečníka naprosto idealní. Na to jakou ma váhu tak se lehce ovládá a jede pěkně je s ní zábava.

Moto koupeno od prvního majitele.

Nejvíc co mě na ni štve je asi, že nemá žádny úložný prostor (v úložným prostoru nacpaná elektronika od ABS) a málo pohodlná pro spolujezdce.

Jinak perfektni motorka jak na začátek tak i do budoucna.

Do budoucna plánuju pár uprav: rovná a širší řidítka a blatník na zadní kolo. Více úprav se mě na motorce dělat nechce. Motorka je úžasná v seriovým stavu.

Aktualizace:

motorka již druhou sezonu a stále maximálně spokojen :) Po sezoně bude motorka bez omezení takže jsem zvědavej na plný výkon. Motorka zcela bez vad co říct jen, že je to držák.

Tuto sezonu zažito i pár výletů plně naložená (nebyl spolujezdec) takže pro mě maximalní pohodlí. :)

Až budou nějaké nové věci tak zase udělám update :)

Aktualizace 2:

Motorku uz mam treti sezonu a stale jsem s ni velice spokojen.

Motorka uz je otevrena na plny vykon cehoz jsem se trosku bal ale zaroven i tesil.

Cekal jsem, ze motorka bude trosku agresivnejsi ze bude kopat atd. ale nastesti neni a s tim jsem plne spokojen.

Tuto sezonu jsem ji parkrat protahl v zatackach v Zeleznym Brode a dokonce jsem si i prvne skrtnul stupackama :) pro me to byl neskutecny zazitek a koukal jsem jak motorka v klidu drzi a posloucha. Proste super

Abych nebyl taky u toho chvaleni tuhle sezonu me nechala vyset na silnici a ja za boha nemohl prijit proc nejede asi po hodine zkoumani jsem zjistil ze je v haji baterka coz me docela prekvapilo. Po te co jsem prijel jsem baterku nechal ozivit a zase jezdim ale baterka se furt vybiji coz nevim cim to muze byt. Takze budu muset investovat par korun do nove baterky.

Zatim jsem si neporidil sirsi riditka asi mi to i vyhovuje jak je v originalu ale silne premyslim o novem plexi, ktere mi tam trochu schazi.

Jinak co se tyce spolehlivosti si nemuzu stezovat ani jednou se nic nepokazilo (musim zaklepat) tak doufam ze to tak bude i dal.

PS: omluvte diakritiku ale momentalne jsem v nemecku a nemam tu ceskou klavesnici :)

Aktualizace 3:

Teď to bude čtvrtá sezóna a už se těším.

Tak jsem se rozhodl, že širší řidítka kupovat nebudu, protože jsem se svezl na Zedu kámoše a vůbec mi to nesedlo, jediné plus co na tom vidím je ovladatelnost ale pak ten krkolomnej posez to je děs. Jelikož rád jezdím na výlety s plnou bagáží tak by to asi nebylo moc pohodlný.

Jedinou úpravu co plánuju jsou oranžovo-černé páčky brzdy a spojky. Už jsou objednané a už jen čekám. Až je namontuju tak sem hodím foto. Moc se těším.

Páčky už jsou namontované a jsem maximálně spokojen
A nyní čekám na diodové čiré blinkry.

Tak blinkry už jsem namontoval. Jediné co mi tam nesedí je interval blikání, ten je o něco rychlejší než originální. Přemýšlím, že to nechám nebo dokoupím přerušovač na led blinkry a bude to.

No a do budoucna přemýšlím o vzduchovém KN filtru a doplňkový set od PROBIKES (padáky, závažíčka, šroub oleje atd.)

Samoseto
Samoseto napsal 01.09.15 v 16:59 10b.

Dobrý náklad, foto 1 a 2. Hezký stroj... Ať se daří ;)

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 02.02.14 v 14:11 10b.

Bezva kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.05.13 v 12:03 10b.

překrásná Kawa gratulejšn

RedAngel
RedAngel napsal 11.02.12 v 13:40

za sebe mužu řict, že neznam krasnějši stroj než je z750 tehle oranžove (ta nova oranžova vypada jak vietnamska hračka) a s timhletim akrapovičem. taky jsem ji sedlal v tehle barevne variantě a ta spotřeba - 7l mě překvapuje, když jsem jezdil pořad na plny, nikdy jsem neměl vic než 6,3 . po cestě z Brna do Ostravy při 110km/h stale rychlosti naopak 5,0l .jasnych 10b

Dedek.Junior
Dedek.Junior napsal 19.05.11 v 21:51