Cagiva W12 (1993)

Vlastník Aivn86
Vloženo 6.8.2005
Aktualizováno 10.6.2007

Motorka je tak něco mezi endurem a kroskou. Pro motorkáře, kteří zrovna začínají jezdit na větším objemu je to ideální mašina.

Zkušenosti: Ve městě auta namají šanci a i mimo město můžete docela slušně uhánět. Ale žádná zavodnička to není. Už jen proto, že při vyšších rychlostech už na motorce docela dost fouká. Nejlepší cestovní rychlost je asi mezi 80 až 100 km/h.Ve městě nejraději jezdím na čtyřku. Motor si jen tak pobublává a není problém otočit plynem a hned je tam 70km/h.

Cesty: Motosraz Wims Třebíč jinak vyjížďky po Vysočině .

Další info: Když jsem napsal Cagivě jestli motorka potřebuje nějakou zvláštní údržbu. Dozvěděl jsem se, že tuhle motorku vlastní několik armád NATO proto je "vojáku vzdorná" a je upravená pro shozy na padáku. Takže asi něco vydrží. Výkon 23Kw je podle mě plně postačující. A spotřeba lehce přes 4L na 100km je taky úplně super.

Kacess
Kacess napsal 04.06.13 v 15:50 10b.

Boží stroj, taky jí mam

Aivn86
Aivn86 napsal 11.11.07 v 10:08

Tak to jsem rád,že ti tam budnda moja sedne.... Na mě byla vopravdu trochu větší

marekskvarek
marekskvarek napsal 02.10.07 v 20:49

zdarec palec! tak minulej tejden byl pro bundu křest ohněm respektive deštěm a musim řict, že sem byl opravdu překvapenej mokrej sem byl akorat jak sem se potil protože sem chtěl vyskoušet tu vložku ,ale dešť sem vubec necitil. A pršelo bych řekl že slušně. Tak sem rad že ji mam

PepanTDR
PepanTDR napsal 14.08.07 v 00:20

Čuss. Mužu se tě zeptat, kolik z ni tak vytáhneš? Ja vim, že to neni u těhle motorek duležity, ale prostě mě to zajima, kdyžtak mi prosim tě odpověz do profilu, dik. Jinak pěkná motka

Aivn86
Aivn86 napsal 10.06.07 v 11:06

No tak manuál stáhneš na www.cagiva-club.com tam je všechno... tak tam koukni.