Honda ANF 125 Innova (2009)

Vlastník roadster
Vloženo 13.2.2011
Aktualizováno 7.6.2013

Takovy asijsky pionyr dotazeny k dokonalosti, skoda jen ze soudruzi v Tynci nebo ve Strakonicich nebyli neceho takoveho schopni a to vyrabely stejne vyrobky po desetileti bohuzel se jen zhorsovali

První dojmy - padla me jak prdel na hrnec, vse je na jednicku, snad jen opravdu rychle prujezdy zatacek pri malem zatizeni nejsou to prave orechove, motor je ale tak pruzny ze k tomu svadi a ten zvuk s vyfuku to je proste mala ducati

Motorku bych doporučil pro - vhodne pro ty co potrebujou dojizdet do prace tak do 30 km (ne po dalnici) nebo o vykendu si jednoduse vyjet za babcou na navstevu nebo na sumavu na cumendo cestovni rychlosti cca 75 Km-h, zastavit si u kraje silnice nebo se i otocit na petniku a vratit se tam kde se neco hezkeho blejsklo, pro ty co se nechtej porad hnipat v opravach, preferuji kdyz stroj vzdy naskoci a neradi vypadaj na motorce jak na vosa na bombone, ovsem take uprednostnuji kvalitu pred cenou,(funglovka je pekne draha) nebal bych se ani cestovani, jen sportovni jizda nebo rochneni v terenu neni po vuli tomuto modelu

Tohle je nastupce HONDY CUB , kterou zna v CR jen nekdo, ve zbytku sveta kazdy. Innova je pracovni kun, na zapade slouzi tatikum jako prostredek na dopravu do prace. V asii, pak jako prostedek na dopravu vsech clenu rodiny najednou, nebo jako mini nakladni autocycle. V principu je to cesky Pionyr. Rozdil je ovsem v tom ze Honda Innova je dric a to co vyplodil Ceskoslovenky prumysl byl srac. Pionyr me vyskolil na opravy vseho druhu a vetsinou me zklamal kdyz jsem to nejmene potreboval. Innova me uz neskoli, ale dela pouze radost a nikdy za jakychkoli podminek me nezklamala = parada
Samozrejme, nelze ocekavat nejake sportovni zazitky, nebo pocity s jizdy, ona proste startuje, jede a brzdi. Benzin jen usrkava a naklady na opravy? Jake opravy!!!,,, to slovo proste nezna.

Jelikoz jsem porad v Irsku rozhodl jsem se motorku prodat, je na ceskych cislech (ted v depositu) pravidelne projizdena presne 2 km tam a 2 km zpatky moto se nachazi na okrese Pisek
MOTO JE PRODANE PREJI HODNE STESTI NOVEMU MAJITELI

mildanek72
mildanek72 napsal 07.12.18 v 21:20 10b.

Naprostý SOUHLAS který nepotřebuje dalších komentářů.Pro mne number ONE,na hodně podobných strojcích(LONCIN,Ronda,SUKIDA) jsem za 7 let a 5 měs. najezdil zatím nec. 118 000km!!! Na INNOVě jsem se svezl několik km taktéž a musím říci že je opravdu SUPER.
Za mne tedy jasných 10 b.