Triumph Sprint 955i RS (2001)

Vlastník Rendule
Vloženo 13.3.2011
Aktualizováno 27.3.2019

Tak je to tady. Moje první silná motorka. Dneska jsem si jí dovezla a jede to jako kr..a :)

První dojmy - Zatím jsem s ní moc nenajela, jen při převozu domů. Je to oproti er5 sakra rozdíl. První pocity jsou dobrý, sedí jako přibitá i ve vysokých rychlostech (zatím vyzkoušeno 187km/h na tacho) a motor jde krásně odspodu. Už se těším na další km.

Model RS, velmi zachovalá, koupená od prvního majitele a v perfektním stavu.Ještě se musíme seznámit, ale je začátek sezóny, tak to půjde :) Je to krásná mašina a koukala jsem, že je ještě jedna kousek ode mě.

3.4.2011 - prvních 400 km za mnou. Seznamování nám jde velmi dobře. Měla jsem trochu obavy jestli pořádně dostanu na zem, ale je to OK. Je oproti er5 o dost těžší, ale jakmile se rozjedu tak už je to v pohodě. Krásně se pokládá do zatáček, jen budu muset koupit novou přední pneu. Je ještě po původním majiteli a už je docela oskákaná a v zatáčkách se trochu vlní. A taky nastalo první počítání spotřeby. Jela jsem takovou zlatou střední, žádná kochačka a střelba kolem 200 km/h jen občas, když to šlo a k mému velkému překvapení jsem jela za cca 5,1 l/100km. Takže SUPER. Ostatní majitelé nekecali :)
Doplnila jsem si taky na origo Triumph nosič kovovou plotnu od GIVI a kufr 55N Maxia. Naskládám do něj půlku šatníku :)
A další poznatek... oproti er5 je to mašina s pořádným zvukem, ale laďák ji vyloženě bude slušet. No, ale na ten si musím ještě došetřit :) Toť pro první společný víkend vše.
10.4.2011
Dalších 500 km za mnou. Myslím, že jsme se už dostatečně seznámili a proto přestávám mít zábrany a začínám za to tahat víc a víc. Po tomto víkendu tedy opravuji spotřebu :). Když se jede střelba spotřeba stoupla na 6,2. Doufám, že víš už to nevyleze :)
1.5.2011
Musím konstatovat, že mám už najeto přes 2500 km a seznamování dopadlo velmi dobře. Jen si prostě musím vybírat kde zastavím :)

Ziza93
Ziza93 napsal 03.05.13 v 08:10 10b.

Koukám, koukám a nestačím se divit Obě pěkný

KATO666
KATO666 napsal 01.09.12 v 12:45

SUPER STROJ - JASNÝCH 10B!!!

davidj
davidj napsal 06.11.11 v 21:38

hezkej stroj a v HK , to koukám ...přeji mnoho štastných kilometrů v dalším roce

Krmi
Krmi napsal 24.07.11 v 11:20

Teda čumím suprová mašinka i majitelka jasných 10b jinak to ani nejde a přeji hodně km v sedle a at ti dělá jen radost mej se fajn

týna_KPA
týna_KPA napsal 11.06.11 v 22:38

Tý jo koukám nová fešanda, pěknej kousek. Přeju hodně kilometrů bez problémů