CPI GTR (2006)

Vlastník no34
Vloženo 29.7.2011
Aktualizováno 29.7.2011

Skútr s duší velké motorky, spičkový design, mnoho práce na úpravách, takový Lego Technic

Skůtr prošel řádným tuningem motoru a dalších částí a nyní jsem z 3,3 Kw na cca 15 PS!!!
Výborné brzdy, stavitelný podvozek, 17" kola, chování dospělého motocyklu, co víc si přát od skůtru.
Taktéž válečné barvy Ducati Corse teamu dodávají šmrnc.
Na motoru nezůstal kámen na kameni, vše nyní z dílů nejvyšší kvality.
Další výhodou, či neýhodou je velikost, pro mojí postavu ideál ale jak jsem uvedl, jedná se spíše o proporce veliké motorky a často protijedoucí " velcí " motorkáři mě zdraví, bo si myslí, že vezu nějakou zmrzlinu... pak hned ruku složej, když vidí, že je to skůtr

rapadan
rapadan napsal 09.04.18 v 13:01

Dobrý den . Chystám se pořídit cpi gtr 50 , ale nevím jestli je to opravdu gtr . Je to rok výroby 2013 , ale u všech gtr jsem viděl takový trubkový rám . U této rám není , proto mám obavy , jestli je to gtr. Prosím poradíte ? Děkuji.

Begy
Begy napsal 28.09.12 v 09:08

jen škoda tý opravdu příšerný "kvality" fotek. Není z nich pomalu nic poznat

DESMOFulcrum
DESMOFulcrum napsal 25.05.12 v 19:40

Zajimavej hybrid mezi motorkou a skůtrem. Myslím hybrid v dobrým slova smyslu. Sháním skůtra pro matku, tak projíždím inzeráty a narazil jsem na jedno GTR, tak jsem se podíval na motorkare, jak to lidi haní, nebo chválí. Ale lego technik je dost výmluvný. Škoda, tohle by se mi v garáži líbilo:) Ať ti to šlape chlape!

laco.76
laco.76 napsal 12.08.11 v 20:38

Tak jsem tento skutr projel a je to masakr,jede jak pitomej a vzhledově neskutečná kláda

smartin1
smartin1 napsal 03.08.11 v 21:08

No jo kámo máš to pěkný Že by 10b za naší společnou snahu?