Suzuki GSX 650 F (2011)

Vlastník Schluck
Vloženo 19.8.2011
Aktualizováno 19.4.2013

Nepředstavitelně úžasný modrostříbrný kousek od Suzuki.

První dojmy - Hm...moje první dojmy...jednoznačně respekt, i když tak nevypadá, je to docela žihadlo a člověk se musí držet, aby to nepřehnal. V zatáčkách sedí perfektně, ale klopit ji není moc jednoduchý.

No co říct, najeto zatím 150 km (na cestě z prodejny domů), dojmy - unešená (241 kilo pěkně živé váhy:D) Zkušenosti ze stopětadvacítky - k nezaplacení.
Vylepšení - tankpad, centrální stojan.

10.10.
Konečně najeto cca 1600 km, tož možem popustit trochu uzdu.

Naměřená maximálka - 246 km/h.
Jízda je pohodlná, žádný výmol mě zatím nerozhodil, motor krásně pobrukuje, i když nemám laďák (jsem příznivec starých dobrých velkých tlustých "trubic"). Úložný prostor je docela malý i na cesťák, ale to se dá vyřešit brašnou. Spotřeba je kolísavá, záleží jak to člověk honí, průměr se pohybuje okolo 5,6 l/100 km. A co se týče spolujezdce...žádný si zatím nestěžovalP-).

duben 2013
Nová sezóna je tady! Najeto přes 6000 km, zatím bez závažnějšího problému (přibyl pouze jeden malý šrám). Snad jediná věc, která mě štve, je zavírání řidítek...asi budu muset začít posilovat.

pawell
pawell napsal 23.03.14 v 13:44 10b.

Je super! Mám ji podruhé. Krásnou sezonu 2014!

context
context napsal 01.01.14 v 14:56 10b.

krasna motka ale ten vyfuk bych shodil hned

ELBoruvka
ELBoruvka napsal 03.02.13 v 15:14 10b.

tak přesně tohle úžasné barevné provedení je můj sen moto mám na ploše PC i fonu už půl roku a snad se k tomu štěstí taky dostanu, že mi bude Suzina v tomto barevném provedení říkat pane, teda paní

Fantom40
Fantom40 napsal 11.01.12 v 13:13

Moc pěkné zbarvení mota. Je dobře že jsi šel cestou postupného zvyšování obsahu motocyklu. Dobře si uvědomíš ten rozdíl. Šťastné návraty z cest domů!!! 2012

Schluck
Schluck napsal 19.09.11 v 15:43