Yuki Darker 250 (2005)

Vlastník cert205
Vloženo 25.8.2011
Aktualizováno 25.10.2012

Tak dohodle ted vlastním je to sice taky čína ale pohodlná a vzhel dospělé motorky.

První dojmy - Jizda byla super taková kochaška krajinou ale max do 90km/h pak už to bylo takové nic moc.

Tak jsem si říkal že choppra jsem ještě neměl a začlo mě byvit jezdit a kochat se krajinou.Z toho důvodu jsem prodál skutra a koupil tohle.Cena nebyla špatná a vypadá elegantně a dospěle.po předchozím majiteli musím vychitat pár much a bude to dobrej stroj.První dojmy je pohodlná a cestováni do 90km/h je příjemné.Nad 90km/h jdou už bohužel do řidítek měnší vybrace sice nic hrozného ale už to není ono.Chce to ještě vyměnit výfuky za trochu ostřejší at má i dobréj zvuček ve viších otáčkach.Jinak dojmy jsou docelá dobré a díky levné ceně si myslím že je to velmi dostačujicí pro ty co nemaji moc peněz a chcou mít pěknou motorku.

Tak zkratil jsem trochu vyfuky a má to ted suprovej zvuček.Nechám to zatím tak než koupim nějaké ladaky.

Tak sezona 2012 je za dveřmi a můj miláček přes zimu dostal nějaké nové věci.Novou řetězovou sadu,seřizení ventilu,nové těsnění pod víko,otačkoměr,přeleštění kol,osvětlení motoru led,nové zrcátka,nosič,třásně,interkom a na konec to nejlepší od mojí milované ženy koženej válec.Ještě dostane novej olej a během roku další doplnky.Ted už konečně vypadá jako chlapák.

deadchopper
deadchopper napsal 09.03.12 v 07:37

Pěknej stroj přeji pohodičku v sedle

Tezetka
Tezetka napsal 01.11.11 v 18:21

Krásný Chopper!
Přeji pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu
Posílám 10-ku

jakattara
jakattara napsal 28.09.11 v 20:35

Je to krásnýýýý, pane. Opravdu ;) .

žižala.
žižala. napsal 08.09.11 v 17:43

Supr čopřík jasná 10ka.

fery251
fery251 napsal 08.09.11 v 17:13

Opravdu pěkná Vista, tak ať nezlobí a dělá ti jenom radost