Derbi X-Treme 50R (2008)

Vlastník Dominie
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 6.11.2012

Moje první kráska, s kterou jsem zažila leccos dobré i špatné :)

První dojmy - Na první pohled nenápadná, ale po první jízdě jsem měla jasno v tom, že první dojem občas klame. V terénu je spolehlivá, pro začátečníky snad nejideálnější, i když je to jen 50, dokáže toho hodně :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající (endurové) jezdce.

Derbi Senda Xtreme 50R
Oddělená nádobka pro olej do benzínu, rychlopal Domino, jednoválec 2T, vodou chlazený, nožní startér, 6rychlostí, přední pneu 21", zadní pneu 18", kotoučové brzdy předek i zadek, výška sedla 900mm, hmostnost 95 kg
Tuhle krásku vlastnil můj přítel, kvůli kterému jsem se k ní dostala. Byla a je to motorka, na které jsem se naučila řídit, a které vděčím za spoustu krásných zážítků. Na to že je to malá, zlatoučká 50, dokáže toho hodně. Nevěřili by jste co tahle nenápadná lehoučka krasavice dokáže :).
Mým zaviněním je urvaná páčka od spojky a tím celý začarovaný kruh začal :D Rozdrcený blinkr, zadní a potom přední, rozkřápnutý všechny plasty :D Momentálně se uzdravuje u pana doktora kde dostane i nový botičky :).
Bohužel, je celkem dost poruchová. Krom toho že kontrolky neustále svítí, i když je všechno OK ( třeba benzín, i když je nádrž plná, olej i když nechybí ani kapka apod.), zlobí blinkry, zadní světlo je často poruchové, každý den cca 14 dní jsme museli kupovat novou žárovku, protože hned praskla, ale už nezlobí a všechno je ok, upadlý výfuk, spadlý a zamotaný řetěz a mnohem, mnohem víc :D

Dominie

Dominie napsal 23.10.11 v 17:20

Děkujem s kočičkou

Pjercak
Pjercak napsal 21.10.11 v 20:20

Pěkna a ta barva fajna šilenost